Rezultate te kerkimit per termin: +Gjyqtari

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.128Z

Gjyqtari: Seksi paramartesor është imoralitet

Një gjyqtar në kryeqytetin indian, Delhi, tha se seksi paramartesor është imoral dhe kundër parimeve të çdo feje. Gjyqtari Virender Bhat i bëri komentet pasi dha një vendim se seksi mes dy të rriturve me premtimin për martesë nuk llogaritet si përdhunim. Seksi paramartesor vazhdon t�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:36.418Z

Gjyqtari Ardian Nuni, strehim në SHBA

Anëtari i Gjykatës së Lartë është plagosur 40 ditë në parë në kryeqytet për motive ende të pasqaruara TIRANË- Ardian Nuni, gjyqtari i Gjykatës së Lartë, i plagosur 40 ditë më parë në kryeqytet, braktis përfundimisht karrierën e juristit dhe Shqipërinë duke kërkuar strehim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.404Z

Gjyqtari Gjin Gjoni mohon akuzat

0 Nje dite pas akuzave te Inspektoriatit te Deklarimit te Pasurive per fshehje te pasurise dhe korrupsio

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:50.670Z

Kercenohet gjyqtari i Dritan Dajtit

Pikërishit në ditën që u mbush një vit nga vrasja makabre e gjyqtarit Skerdilajd Konomi, një tjetër gjyqtar është kërcënuar me jetë, duke alarmuar kështu strukturat shtetërore dhe forcat e sigurisë, të cilat kanë mi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:53.711Z

Sëmuret gjyqtari, shtyhet procesi gjyqësor

“Remzi Hoxha” Procesi gjyqësor që njihet ndryshe me emrin “Remzi Hoxha”, i zhdukur nga strukturat e SHIK-ut në vitin 1995, nuk është realizuar dje, pasi kryetari i Kolegjit Penal është sëmurur gjatë zhvillimit të seancës gjyqësore. Në momentin që po lexohej let

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.904Z

Tiranë, qëllohet me thikë gjyqtari Artan Gjermeni

Gjyqtari Artan Gjermeni është plagosur me thikë gjatë orëve të mbrëmjes së kësaj të diele nga persona ende të paidentifikuar në kryeqytet. Mësohet se gjyqtari është goditur 4 herë me thikë, ndërsa është dërguar menjëherë në QSUT, nga ku mësohet se ndodhet jashtë rrezikut

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:40.973Z

Vettingu, konfirmohet në detyrë gjyqtari Medi Bici

Medi Bici, kandidat për në Kolegjin e Lartë Gjyqësor, është konfirmuar në detyrë nga Komisioni i Pavarur i Kualifikimit (KPK). Në seancën dëgjimore, ILDKPKI kishte sjellë raport ku konstaton se deklarimi nuk është i saktë, ka kryer fshehje të pasurisë dhe ka kryer deklarim të rrem�

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama