Rezultate te kerkimit per termin: +Gra

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:05.708Z

Graçanica nis votimin

Edhe në Graçanicë ka nisur procesi zgjedhor. Deri më tani nuk raportohet për ndonjë parregullsi. Ekipet tona raportojnë për një fluks më të madh të qytetarëve të Graçanicës që po i drejtohen pikave të voti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:41.491Z

Kuvendi 2009, 42 gra deputete

Partite politike ne vend rane dakord me ne fund per te bere pjese te parlamentit shqiptar vitin e ardhshem 42 gra deputete nga 140 ligjvenes qe do te kete parlamenti. Keshtu pak dite me pare partite gjate diskutimeve per ndryshimin e Kodit Zgjedhor, u ra dakord te perfshihet ne listat e tyre zgjedho

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:39.237Z

Dy gra shkodrane, vështrojnë Jozefin

Fotografët e parë në Shqipëri. Nga austriaku Jozef Sekeli, te  dinastia e Marubëve, apo vëllezërit Manakis Gusht 1863. Dy gra të reja shkodrane të veshura me veshje të traditës, nën një qilim pozojnë para portës së madhe para aparatit fotografik të një të huaji. Ai është Jozef

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:05.350Z

Gra, dashuroni sakatët e lavdishëm!

Shtëpia botuese Ideart sjell në shqip një nga librat më polemizues të kohës dhe në të tilla raste, ato quhen të suksesshme - ky është libri i futuristit në front, Filippo Tommaso Marinetti, Si ti joshim gratë. Me titullin e origjinalit Come si seducono le donne doli në dritë në vitin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:48.842Z

Tironsi që ka dy gra dhe kërkon të tretën: Janë gra të mirëkuptueshme

Ahmet Bajramaj është banor i fshatit Zall Bastar në Tiranë. Është 48 vjeç, për herë të parë është martuar në vitin 1986. Me dasmë të madhe, ashtu siç e do zakoni. Gruan e kishte nga i njëjti fshat, profesioni i saj, mami-infermiere. Aktualisht punon në qendrën shëndetësore t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.586Z

Nje ne tre gra dhunohen

var fbShare url httpvizionplusalnje-ne-tre-gra-dhunohensize smallbrbrNje ne tre gra dhunohet fizikisht apo psikologjikisht Shifra tronditese eshte publikuar nga ambasadori i Shteteve te Bashkuara te Tiranes Donald Lu gjate nje takimi me studente te gazetarise Ne javen kunder dhunes ne familje dipl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:38.096Z

Gra që imitojnë burrat e këqinj!

Nga Mero Baze   Një grumbull grash të Partisë Demokratike protestuan sot para Kryeministrisë, për të shprehur mospajtimin e tyre për fjalorin, sipas tyre, të padenjë të kryeministrit gjatë seancës kur disa gra deputete u përballën me forcat e sigurisë, duke futur vezë në Kuv

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama