Rezultate te kerkimit per termin: +Gra

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:48.842Z

Tironsi që ka dy gra dhe kërkon të tretën: Janë gra të mirëkuptueshme

Ahmet Bajramaj është banor i fshatit Zall Bastar në Tiranë. Është 48 vjeç, për herë të parë është martuar në vitin 1986. Me dasmë të madhe, ashtu siç e do zakoni. Gruan e kishte nga i njëjti fshat, profesioni i saj, mami-infermiere. Aktualisht punon në qendrën shëndetësore t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.586Z

Nje ne tre gra dhunohen

var fbShare url httpvizionplusalnje-ne-tre-gra-dhunohensize smallbrbrNje ne tre gra dhunohet fizikisht apo psikologjikisht Shifra tronditese eshte publikuar nga ambasadori i Shteteve te Bashkuara te Tiranes Donald Lu gjate nje takimi me studente te gazetarise Ne javen kunder dhunes ne familje dipl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:38.096Z

Gra që imitojnë burrat e këqinj!

Nga Mero Baze   Një grumbull grash të Partisë Demokratike protestuan sot para Kryeministrisë, për të shprehur mospajtimin e tyre për fjalorin, sipas tyre, të padenjë të kryeministrit gjatë seancës kur disa gra deputete u përballën me forcat e sigurisë, duke futur vezë në Kuv

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:00.492Z

“Hoxha” nga Nigeria ka 107 gra

Hoxha i vetëshpallur Mohammed Bello Masaba (87 vjeçar) nga një fshat i vogël i Nigerit ka 107 gra. Momentalisht jeton me 89 prej tyre dhe të gjitha arrin t’i kënaqë seksualisht. Deri më tash i kanë vdekur nëntë gra, ndërsa 12 prej tyre i ka lëshuar vetë, pasi nuk e dëgjonin. “Hox

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:35.416Z

Gra qe luftojne

Nga Eni Vasili Ellen Johnson Sirleaf bashke me Leymah Gbowee nga Liberia dhe Tawakul Karman nga Jemeni kane fituar cmimin Nobel per Paqe. Ellen Johnson Sirleaf presidente e Liberise eshte gruaja e pare Presidente e zgjedhur ne Afrike. Leymah Gbowee eshte aktiviste e paqes ne Liberi. Tawakul Ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.114Z

Zgjedhjet, vetëm 17 gra kandidate

Me gjithë deklaratat mediatike për barazinë gjinore dhe pjesëmarrjen e sa më shumë grave në jetën politike, gjithçka mbetet ende demagogji.Lista e publikuar së fundi, e Partisë Socialiste dhe Partisë Demokratike për kandidatët në 384 njësi vendore në të gjithë vendin, për zgjedhj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.130Z

Jini gra!

Nga Majlinda Bregu Nje mike më ftoi te lexoja para pak ditësh nje shkrim të "The Time" per Hillary Clinton dhe mënyrën se si media e portretizon gruan qe sot garon per Presidente te SHBA. Shkrimi nis me një koment të Presidentit Obama: "Në 2008, asaj, (Hillary-t) i duhej të bëntë cdo gj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama