Rezultate te kerkimit per termin: +Grabjan

Total: 49
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:20.051Z

Lushnje, vritet me thikë 38-vjeçari

Një 38-vjeçar është vrarë mëngjesin e sotëm në fshatin Grabjan të Lushnjes. Ilir Llozi, është qëlluar disa herë më thikë ndërsa autorja e krimit dyshohet se është shtetasja Daniela Meçani. Mësohet se 38-vjeçari është dërguar me urgjencë për në spital por ka ndërruar jetë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:19.404Z

Xhelozia për gruan, vrau e dogji me benzinë të vëllanë

Vendi ku u gjet i vrarë Taulant Hamzaj në korrik të vitit 2008 LUSHNJE/ Krimi i rëndë në 98-n. Arrestohet bashkë me xhaxhanë. Vrau e dogji vëllain 18 vjeç pasi dyshonte se e tradhtonte me të shoqen, zbulohet krimi katër vite më pas. Në kuadër të operacionit të koduar Kthesa e Grab

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:32.349Z

Shkon fshehurazi në shkollë, sepse është i paregjistruar

Një 13-vjeçar nga fshati Grabjan i Lushnjës ndjek mësimin fillor fshehurazi, pasi nuk figuron i regjistruar asgjëkund. I dënuar nga fati, i braktisur nga mamaja natyrale, Klodiani, i cili sot duhet të ishte në klasën e shtatë, kërkon me lot në sy të regjistrohet në shkollë. Ndihet i l

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:20.050Z

Lushnje, vritet me thikë një person, autore e dyshuar një femër

LUSHNJE-Një vrasje ka tronditur sot paradite fshatin Grabjan të Lushnjës. Policia bëri të ditur se viktimë ka mbetur shtetasi Ilir Llozi. Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor që ka nisur verifikimet mbi ngjarjen. Mësohet se vrasja është kryer më armë të ftohtë, thikë. Nga hetimet par

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:20.053Z

Vritet me thike nje persondyshohet nje femer si autore

foto ilustruese PUBLICITET br br Lushnje 30 janar 2014 NOAal- Nje ngjarje e rende u shenua sot ne mengjes ne fshatin Grabjan ne e Lushnje Nje person eshte vrare me thike dhe si autore e ketij krimi dyshohet te jete nje femerbr br Sipas policise viktima eshte shtetasi Ilir Llozi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:33.695Z

Plehrat pranë qytetit; katastrofë mjedisore në Lushnje

Fusha ku derdhen mbetjet në Lushnje daton që në vitin 1980. Në atë kohë fusha ishte e shkretë dhe qyteti nuk kishte më shumë se 50 mijë banorë. Me lëvizjet demografike që ndodhen pas viteve 90, edhe rrethinat e fushës së mbetjeve u populluan. Bashkë me numrin e banorëve u rrit mirë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.333Z

Arrestohet lushnjari, kishte mbjellë 11 bimë kanabis pranë banesës

Në vijim të punës për goditjen e veprimtarisë kriminale të kultivimit të bimëve narkotike, Policia e Divjakës zbulon një tjetër rast të kultivimit të bimëve narkotike. Si rezultat i kontrolleve të  pandërprera dhe në bazë të informacioneve që dispononin, efektivët e policis

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama