Rezultate te kerkimit per termin: +Grabjan

Total: 49
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:32.349Z

Shkon fshehurazi në shkollë, sepse është i paregjistruar

Një 13-vjeçar nga fshati Grabjan i Lushnjës ndjek mësimin fillor fshehurazi, pasi nuk figuron i regjistruar asgjëkund. I dënuar nga fati, i braktisur nga mamaja natyrale, Klodiani, i cili sot duhet të ishte në klasën e shtatë, kërkon me lot në sy të regjistrohet në shkollë. Ndihet i l

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:20.050Z

Lushnje, vritet me thikë një person, autore e dyshuar një femër

LUSHNJE-Një vrasje ka tronditur sot paradite fshatin Grabjan të Lushnjës. Policia bëri të ditur se viktimë ka mbetur shtetasi Ilir Llozi. Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor që ka nisur verifikimet mbi ngjarjen. Mësohet se vrasja është kryer më armë të ftohtë, thikë. Nga hetimet par

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:20.053Z

Vritet me thike nje persondyshohet nje femer si autore

foto ilustruese PUBLICITET br br Lushnje 30 janar 2014 NOAal- Nje ngjarje e rende u shenua sot ne mengjes ne fshatin Grabjan ne e Lushnje Nje person eshte vrare me thike dhe si autore e ketij krimi dyshohet te jete nje femerbr br Sipas policise viktima eshte shtetasi Ilir Llozi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:33.695Z

Plehrat pranë qytetit; katastrofë mjedisore në Lushnje

Fusha ku derdhen mbetjet në Lushnje daton që në vitin 1980. Në atë kohë fusha ishte e shkretë dhe qyteti nuk kishte më shumë se 50 mijë banorë. Me lëvizjet demografike që ndodhen pas viteve 90, edhe rrethinat e fushës së mbetjeve u populluan. Bashkë me numrin e banorëve u rrit mirë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.333Z

Arrestohet lushnjari, kishte mbjellë 11 bimë kanabis pranë banesës

Në vijim të punës për goditjen e veprimtarisë kriminale të kultivimit të bimëve narkotike, Policia e Divjakës zbulon një tjetër rast të kultivimit të bimëve narkotike. Si rezultat i kontrolleve të  pandërprera dhe në bazë të informacioneve që dispononin, efektivët e policis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:41.351Z

Lushnjë, e zë korenti, humb jetën 17-vjeçari

Një 17 vjecar ka humbur jetën nga korenti në Lushnjë. Ngjarja e rëndë është shënuar pasditen e sotme në Grabjan, ku 17-vjeçari me inicialet A.S teksa tentonte të lidhte telat e dritave në banesën e tij, e ka zënë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:20.053Z

Lushnje vritet me thike 43-vjeccedilari

Një 43-vjeçar është vrarë me thikë mëngjesin e sotëm në fshatin Grabjan të Lushnjes. Ilirjan Llazi ka marrë plagë të rënda nga goditjet me thikë dhe për pasojë ka ndërruar jetë rrugës p&eum

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama