Rezultate te kerkimit per termin: +Gruaja

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.286Z

Gruaja seksi e ambasadorit |FOTO

Transmetuar më 29.04.2016 - 09:09 Me forma tunduese, e famshme në skenë dhe mbi të gjitha gruaja e një ambasadori. Bëhet fjalë për 27- vjeçaren seksi, Chioma Akuezue nga Nigeria. Bukuroshja e cila këndon rap dhe që po gj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:43.428Z

Murdoch divorcohet nga gruaja e tretë

 Rupert Murdoch, ka paraqitur kërkesën për divorc nga gruaja e tij e tretë, Wendi Deng. Lajmi për themeluesin, kryetarin dhe shefin ekzekutiv të kompanisë globale mediatike News Corporation është raportuar nga Wall Street Journal. Divorci vjen në kohën kur News Corporati

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.464Z

Rrëmbehet gruaja e kryebashkiakut të Kavajës

KAVAJË- Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në qytetin e Kavajës, ku është rrëmbyer nga persona të panjohur gruaja e kryebashkiakut të ri të Kavajës Elvis Rroshi.Gruaja 28-vjecare Griselda Rroshi, shtatzënë është liruar sot rreth orëve të para të mëngjesit, në gj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:22.846Z

Shpërthen gazi, digjet gruaja

Digjet duke lyer shtëpinë, gruaja e re përfundon në Spitalin Ushtarak në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur pasditen e së martës në qytetin e Delvinës. Majlinda Shino ka qenë duke lyer shtëpinë në një nga lagjet e qytetit të Delvinës, kur papritmas ka shpërthyer bombola e gatimit në mjed

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:19.902Z

Lezhë, gruaja godet me sëpatë burrin

Share Një ngjarje e rëndë është shënuar mesditën e sotme në qarkun e Lezhës. Gruaja ka goditur me sëpatë bashkëshortin e saj duke e plagosur rëndë. I plagosuri është 37-vjeçari Arben Zefi, i cili është dërguar me urgjencë në Spitalin Ushtarak në Tiranë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:30.836Z

Itali, gruaja vret burrin dhe vajzën

Itali Një grua në Itali ka kryer një vrasje të dyfishtë brenda familjes duke varë bashkëshortin dhe vajzën e saj. Domenica Ruggiano, grua dhe nënë e Vincenzo dhe Rosa Genovese, të vrarë në Villapiana të Italisë, ka rrëfyer krimin. Mësohet se pas vrasjes së dyfishtë gruaja tentoi v

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:09.364Z

Jennifer Lopez gruaja e vitit

Gruaja e vitit 2011 eshte Jennifer Lopez. Ikona e muzikes pop u zgjodh si gruaja e vitit nga The Glamour Woman of the Year si nje mirenjohje ndaj te gjitha grave neper bote. Motivacioni Nje yll i kinemase dhe muzikes e fresket dhe bukur pas divorcit me Marc Anthony Jennifer Lopez mama e dy binjakeve

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama