Rezultate te kerkimit per termin: +Gruaja

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.232Z

Gruaja e kunati i Pëllumb Prençitprokurore e gjyqtar në Shkodër

Të tjera rreth shkrimit Skandali i Gjykatës së Pukës, Tirana vendeos të gjykohet në Shkodër TIRANE - Ish-kryegjyqtari dhe kryeprokurori i Pukës së bashku me sekretaret, kancelaret dhe disa sekserë të arrestuar p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:57.128Z

Gruaja vret burrin me sëpatë teksa flinte: Më nxiu jetën

Një krim i rëndë brenda familjes ka ndodhur gjatë natës në fshatin Barbullush, të bashkisë Vau i Dejës në Shkodër. Çifti Buzalli Gruaja ka vrarë me sëpatë burrin, teksa ai ishte në gjumë. Nga të dhënat e para mësohet se autorja është identifikuar Mirela Buzalli 35 vjeçe, ku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.082Z

Një emocion i bukur që rrëfen gruaja e Dr Florit

Danieli sot është 15 muajsh. Është djali i vogël i Dr Florit, muzikantit i cili humbi jetën në 17 nëntor të 2014-ës. Përmes një postimi në Instagram gruaja e tij Blerina Kondi rrëfen një emocion të bukur: “Une quhem Daniel Kondi dhe jam vetem 15 muajsh. Babi im mori vesh gjith

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.837Z

Rekordi zgjat 5 ditë, ndërron jetë gruaja tjetër më e vjetër në botë

Transmetuar më 07.04.2015 - 08:30 Vetëm pesë ditë më parë, në moshën 116 vjeçare, Gertrude Weaver u cilësua si njeriu më i vjetër në botë, pasi japonezja Misao Okawa ndërroi jetë në moshën 117 vjeçar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.254Z

Grabitet gruaja e milionerit në Oslo, pengmarrësit duan 9 mln euro

Mister në Oslo të Norvegjisë, ku Anne-Elisabeth Falkevik Hagen, bashkëshortja e një prej biznesmenëve më të pasur të këtij vendi, është rrëmbyer. Gruaja, 68-vjeçe, ishte zhdukur në 31 tetor, mbrëmjen e Halloëeen, por vetëm sot policia ka gjetur një letër ku shkruhen kushtet e kë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.800Z

E dashura në burg, gruaja jeton si një yll; fatet e grave të El Chapos

Emma Coronel Aispuro, gruaja e Chapos hyn në gjykatë për të ndjekur procesin ku është i pandehur bashkëshorti i saj Njëra, Lucero Guadalupe Sánchez, është brenda: rrezikon të dënohet me burgim të përjetshëm. Tjetra, Emma Coronel Aispuro, është jashtë: ajo do të kthehet në një s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.104Z

Ylli i Liverpool Dejan Lovren zbulon se gruaja e tradhëton me druvarin

Mbrojtësi i Liverpool, Dejan Lovren, nuk mori pjesë në Euro 2016 pasi zbuloi se gruaja e tij e tradhëtonte me një druvar. Ylli kroat i futbollit, i cili iu bashkua ekipit anglez në 2014 për 20 milion paund dhe fiton 65 mijë paund në muaj, u largua për pak kohë nga bashkëshortja Anita kur

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama