Rezultate te kerkimit per termin: +Gruaja

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.660Z

Gruaja e perbuzur

Me shume se kurre sot ne shoqerine tone po ushtrohet nje shtypje e jashtezakonshme ndaj gruas. Ne heshtje po ndodh nje revolucion social qe gruaja po e ben e vetme. Nuk e pat fatin shqiptarja te perjetonte e te perfitonte nje 68 evropiane ku u prene njehere e pergjithmone ata zinxhiret e padukshem t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.636Z

Gruaja 66 vjeçe lind binjakë

Një grua 66 vjeçare në Zvicër ka lindur binjakë pas fekondimit artificial in vitro ose IVF, në Ukrainë.Tabloidi zvicerian “Le Matin” konfirmoi të hënën se gruaja, një pastore protestane, që jetonte në një fshat të shkëputur në kantonin zviceran të Graubuendenit, ka lindur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:51.775Z

Gruaja rremben femijen

Urben Massena, është një shtetas shqiptar, me origjinë kongoleze, i cili prej tre vitesh po zhvillon një betejë gjyqësore për të parë fëmijën e vet, tashmë 9 vjeç, pasi ish-gruaja e ka rrëmbyer dhe ka ikur nga Shqip&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:50.101Z

Vdes mistershem gruaja, nisin hetimet

BERAT - Nje 45-vjecare nga nje fshat i rrethit te Beratit ka humbur jeten, disa dite pas mjekimit te marre ne spital, per renien nga nje lartesi. Pranvera Qevani ka mberritur e vdekur pasditen e djeshme ne spitalin e Beratit, ku 13 dite me pare u mjekua per demtimet e mara gjate renies nga nje peme

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.362Z

Gruaja gëlltitet nga dyshemeja

Një grua u zhduk papritur në tokë teksa tentonte të hipte në shkallë në një stacione metroje. Trupi metalik i thyer u rrëzua sapo gruaja hyri në të dhe ajo u gëlltiti në dyshemenë poshtë. Pamjet e kamerave të sigurisë tregojnë gruan dhe një burrë tjetër që besohet të jetë par

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:40.284Z

Sulmohet nga ariu polar, shpeton gruaja

Nje grua eshte sulmuar nga nje ari polar ne kopshtin zoologjik te Berlinit. Gruaja 32-vjecare kishte kaluar gardhin rrethues mbrojtes ne momentin qe njeri prej kater arinjve e ka kafshuar ate, duke i shkaktuar shume plage ne krahe dhe kembe. Pas nderhyrjes se menjehershme te rojave, grua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.286Z

Gruaja seksi e ambasadorit |FOTO

Transmetuar më 29.04.2016 - 09:09 Me forma tunduese, e famshme në skenë dhe mbi të gjitha gruaja e një ambasadori. Bëhet fjalë për 27- vjeçaren seksi, Chioma Akuezue nga Nigeria. Bukuroshja e cila këndon rap dhe që po gj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama