Rezultate te kerkimit per termin: +Gruaja

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:51.775Z

Gruaja rremben femijen

Urben Massena, është një shtetas shqiptar, me origjinë kongoleze, i cili prej tre vitesh po zhvillon një betejë gjyqësore për të parë fëmijën e vet, tashmë 9 vjeç, pasi ish-gruaja e ka rrëmbyer dhe ka ikur nga Shqip&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:50.101Z

Vdes mistershem gruaja, nisin hetimet

BERAT - Nje 45-vjecare nga nje fshat i rrethit te Beratit ka humbur jeten, disa dite pas mjekimit te marre ne spital, per renien nga nje lartesi. Pranvera Qevani ka mberritur e vdekur pasditen e djeshme ne spitalin e Beratit, ku 13 dite me pare u mjekua per demtimet e mara gjate renies nga nje peme

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.362Z

Gruaja gëlltitet nga dyshemeja

Një grua u zhduk papritur në tokë teksa tentonte të hipte në shkallë në një stacione metroje. Trupi metalik i thyer u rrëzua sapo gruaja hyri në të dhe ajo u gëlltiti në dyshemenë poshtë. Pamjet e kamerave të sigurisë tregojnë gruan dhe një burrë tjetër që besohet të jetë par

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:40.284Z

Sulmohet nga ariu polar, shpeton gruaja

Nje grua eshte sulmuar nga nje ari polar ne kopshtin zoologjik te Berlinit. Gruaja 32-vjecare kishte kaluar gardhin rrethues mbrojtes ne momentin qe njeri prej kater arinjve e ka kafshuar ate, duke i shkaktuar shume plage ne krahe dhe kembe. Pas nderhyrjes se menjehershme te rojave, grua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.286Z

Gruaja seksi e ambasadorit |FOTO

Transmetuar më 29.04.2016 - 09:09 Me forma tunduese, e famshme në skenë dhe mbi të gjitha gruaja e një ambasadori. Bëhet fjalë për 27- vjeçaren seksi, Chioma Akuezue nga Nigeria. Bukuroshja e cila këndon rap dhe që po gj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:43.428Z

Murdoch divorcohet nga gruaja e tretë

 Rupert Murdoch, ka paraqitur kërkesën për divorc nga gruaja e tij e tretë, Wendi Deng. Lajmi për themeluesin, kryetarin dhe shefin ekzekutiv të kompanisë globale mediatike News Corporation është raportuar nga Wall Street Journal. Divorci vjen në kohën kur News Corporati

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.464Z

Rrëmbehet gruaja e kryebashkiakut të Kavajës

KAVAJË- Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në qytetin e Kavajës, ku është rrëmbyer nga persona të panjohur gruaja e kryebashkiakut të ri të Kavajës Elvis Rroshi.Gruaja 28-vjecare Griselda Rroshi, shtatzënë është liruar sot rreth orëve të para të mëngjesit, në gj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama