Rezultate te kerkimit per termin: +Grupi

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:31.431Z

Grupi C, nje ferr i vertete evropian

Jeton Selimi Faza finale e kompeticionit me te madh evropian per skuadrat perfaqesuese do te kete ne gjirin e saj 16 kombetaret e kualifikuara pas nje viti e gjysme te mbushura me perplasje ne te gjithe kontinentin. 50 shtet evropiane, anetare te UEFA-s, u ndane ne 7 grupe dhe nisen perplasjet mes t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:18.091Z

Fergie nuk largohet nga grupi

Kohëve të fundit ka pasur spekulime se anëtarja e grupit “Black Eyed Peas”, Fergie do ta lërë grupin. Në raportet e javës së kaluar është thënë se Fergie nuk është më në gjendje ta duroj tensionin e këngëtarit Will.am.i prandaj ajo ka vendosur të largohet nga grupi. Por, Ferg

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.721Z

Themelohet grupi punues për liberalizim

Ministri i Punëve të Brendshme, Zenun Pajaziti, ka marrë vendim për krijimin e Grupit punues për zbatimin e udhërrëfyesit për liberalizim të vizave dhe planit të punës (GPLV). Grupi Punues përbëhet nga përfaqësues të ministrive dhe agjencive relevante të Republikës së Kosovës,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:47.665Z

Williams largohet nga grupi Take That

Robbie Williams është larguar për herë të dytë nga grupi Take That për t`u përqëndruar  më shumë në albumin e tij. Kur ai u ribashkua me grupin pas 15 vjetësh, fansat shpresonin se tani po kthehej për të mirën e grupit, por Williams humbi shansin për të thyer reko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.850Z

Grupi Negociator pr NATO-n

Qeveria ka vendosur sot ngritjen e Grupit negociator q do t ndjek bisedimet lidhur me antarsimin e plot t Shqipris n NATO. Duke e vlersuar ngritjen e ktij grupi si mjaft t rndsishm, shefi i kabinetit qeveritar, Sali Berisha, gjat mbledhjes s qeveris u shpreh se ky grup do t kompletoj me sukses inte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.552Z

Grupi i PS diskuton për "dekretet"

Grupi i deputeteve socialiste në mbledhjen e sotme diskutoi mbi krizën politike, institucionale e ekonomike si dhe refuzimin nga ana e mazhorances të një angazhimi për gjetjen e një zgjidhjeje konsensuale, që do të ndihmonte kapërcimin e situatës së vështirë në të cilën ndodhet sot v

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:18.234Z

Bojkoti, mblidhet sot grupi kuvendor socialist

Grupi parlamentar socialist do te mblidhet sot per te marre vendimin perfundimtar per pjesemarrjen ose jo ne kuvend. Po ashtu pritet qe te diskutohen edhe kushtet qe do te bejne te mundur hyrjen e ketij grupi ne kuvend, nje prej te cileve, me kryesori eshte hetimi i parlamentar i zgjedhje

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama