Rezultate te kerkimit per termin: +Grupi

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:43.633Z

Ndahet grupi “Burn”

Grupi i njohur i rrokut “Burn”, i kanë dhënë fund karrierës në grup. Renis Gjoka është larguar nga grupi dhe do të vazhdojë i vetëm karrierën në muzikë. Nuk dihen saktësisht arsyet e këtij largimi dhe nëse gr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.895Z

Grupi i dytë muxhahidinëve, mbërrin në Tiranë grupi prej 30 personash

Mbërrin në Shqipëri grupi i dytë i muxhahidinëve iranianë. Ministria e Brendshme në një komunikatë për mediat bën me dije se të premten në orën 24.00, mbërriti në Rinas grupi i dytë i muxhahidinëve prej 30 personash nga kampi Ashraf i Irakut, në vijim të zbatimit të marrëveshje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.402Z

Kosovë, arratiset Grupi i Drenicës

Tre politikanë kosovarë, të akuzuar për krime lufte, kaluan dje në ilegalitet, pasi u zhdukën nga spitali Tre politikanë, të akuzuar për krime lufte në Kosovë, kaluan efektivisht dje në ilegalitet, pasi u arratisën nga spitali i Prishtinës ku kishin qëndruar për disa kohë për mjeki

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.599Z

Debatet në Kuvend Grupi i PD padit Prengën Grupi i PS Imamin

TIRANË- Grupi Parlamentar i Partisë Demokratike padit sot në prokurori deputetin e Partisë Socialiste, Armando Prenga, pas konfrontimit fizik mes tij e deputetit demokrat Edi Paloka. Grupi i PD deklaron se Prenga goditi për shkak të detyrës. Sipas një njoftimi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:33.412Z

Shkatërrohet grupi kriminal në Londër

Një grup nga më të sofistikuarit në Londër është goditur nga policia e Scotland Yard. Përveç prodhimit dhe shpërndarjes së lëndëve narkotike, grupi njihej edhe per tortura. Banda përbëhej nga 9 anëtarë, David Sell, 50 vjeç, Barry ONeill, 37 vjeç, Anthony Woods, 44 vjeç, Francis M

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:18.234Z

Bojkoti, mblidhet grupi parlamentar socialist

Mblidhet grupi parlamentar socialist per te marre vendimin perfundimtar per pjesemarrjen ose jo ne kuvend. Gjate punimeve ne kete mbledhje te pare te grupit kuvendor, pritet te diskutohen edhe kushtet qe do te bejne te mundur hyrjen e ketij grupi ne kuvend, nje prej te cileve, me kryesor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:57.911Z

Ruci: Grupi Parlamentar i pastrukturuar

Ne vijim te fjales se tij ne Top Story kreu i Asamblese Kombetare te PS-se Gramoz Ruci u shpreh se ai nuk eshte shpallur kryetar i Grupit Parlamentar te socialisteve, por thjesht perfaqesoi ata ne seancen e se enjtes ne Kuvend. “Grupi parlamentar nuk eshte strukturuar, une nuk jam s

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama