Rezultate te kerkimit per termin: +Grupi

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.599Z

Debatet në Kuvend Grupi i PD padit Prengën Grupi i PS Imamin

TIRANË- Grupi Parlamentar i Partisë Demokratike padit sot në prokurori deputetin e Partisë Socialiste, Armando Prenga, pas konfrontimit fizik mes tij e deputetit demokrat Edi Paloka. Grupi i PD deklaron se Prenga goditi për shkak të detyrës. Sipas një njoftimi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:33.412Z

Shkatërrohet grupi kriminal në Londër

Një grup nga më të sofistikuarit në Londër është goditur nga policia e Scotland Yard. Përveç prodhimit dhe shpërndarjes së lëndëve narkotike, grupi njihej edhe per tortura. Banda përbëhej nga 9 anëtarë, David Sell, 50 vjeç, Barry ONeill, 37 vjeç, Anthony Woods, 44 vjeç, Francis M

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:18.234Z

Bojkoti, mblidhet grupi parlamentar socialist

Mblidhet grupi parlamentar socialist per te marre vendimin perfundimtar per pjesemarrjen ose jo ne kuvend. Gjate punimeve ne kete mbledhje te pare te grupit kuvendor, pritet te diskutohen edhe kushtet qe do te bejne te mundur hyrjen e ketij grupi ne kuvend, nje prej te cileve, me kryesor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:57.911Z

Ruci: Grupi Parlamentar i pastrukturuar

Ne vijim te fjales se tij ne Top Story kreu i Asamblese Kombetare te PS-se Gramoz Ruci u shpreh se ai nuk eshte shpallur kryetar i Grupit Parlamentar te socialisteve, por thjesht perfaqesoi ata ne seancen e se enjtes ne Kuvend. “Grupi parlamentar nuk eshte strukturuar, une nuk jam s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:31.431Z

Grupi C, nje ferr i vertete evropian

Jeton Selimi Faza finale e kompeticionit me te madh evropian per skuadrat perfaqesuese do te kete ne gjirin e saj 16 kombetaret e kualifikuara pas nje viti e gjysme te mbushura me perplasje ne te gjithe kontinentin. 50 shtet evropiane, anetare te UEFA-s, u ndane ne 7 grupe dhe nisen perplasjet mes t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:18.091Z

Fergie nuk largohet nga grupi

Kohëve të fundit ka pasur spekulime se anëtarja e grupit “Black Eyed Peas”, Fergie do ta lërë grupin. Në raportet e javës së kaluar është thënë se Fergie nuk është më në gjendje ta duroj tensionin e këngëtarit Will.am.i prandaj ajo ka vendosur të largohet nga grupi. Por, Ferg

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.721Z

Themelohet grupi punues për liberalizim

Ministri i Punëve të Brendshme, Zenun Pajaziti, ka marrë vendim për krijimin e Grupit punues për zbatimin e udhërrëfyesit për liberalizim të vizave dhe planit të punës (GPLV). Grupi Punues përbëhet nga përfaqësues të ministrive dhe agjencive relevante të Republikës së Kosovës,

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama