Rezultate te kerkimit per termin: +Grupi

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:57.911Z

Ruci: Grupi Parlamentar i pastrukturuar

Ne vijim te fjales se tij ne Top Story kreu i Asamblese Kombetare te PS-se Gramoz Ruci u shpreh se ai nuk eshte shpallur kryetar i Grupit Parlamentar te socialisteve, por thjesht perfaqesoi ata ne seancen e se enjtes ne Kuvend. “Grupi parlamentar nuk eshte strukturuar, une nuk jam s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:31.431Z

Grupi C, nje ferr i vertete evropian

Jeton Selimi Faza finale e kompeticionit me te madh evropian per skuadrat perfaqesuese do te kete ne gjirin e saj 16 kombetaret e kualifikuara pas nje viti e gjysme te mbushura me perplasje ne te gjithe kontinentin. 50 shtet evropiane, anetare te UEFA-s, u ndane ne 7 grupe dhe nisen perplasjet mes t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:18.091Z

Fergie nuk largohet nga grupi

Kohëve të fundit ka pasur spekulime se anëtarja e grupit “Black Eyed Peas”, Fergie do ta lërë grupin. Në raportet e javës së kaluar është thënë se Fergie nuk është më në gjendje ta duroj tensionin e këngëtarit Will.am.i prandaj ajo ka vendosur të largohet nga grupi. Por, Ferg

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.721Z

Themelohet grupi punues për liberalizim

Ministri i Punëve të Brendshme, Zenun Pajaziti, ka marrë vendim për krijimin e Grupit punues për zbatimin e udhërrëfyesit për liberalizim të vizave dhe planit të punës (GPLV). Grupi Punues përbëhet nga përfaqësues të ministrive dhe agjencive relevante të Republikës së Kosovës,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:47.665Z

Williams largohet nga grupi Take That

Robbie Williams është larguar për herë të dytë nga grupi Take That për t`u përqëndruar  më shumë në albumin e tij. Kur ai u ribashkua me grupin pas 15 vjetësh, fansat shpresonin se tani po kthehej për të mirën e grupit, por Williams humbi shansin për të thyer reko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.850Z

Grupi Negociator pr NATO-n

Qeveria ka vendosur sot ngritjen e Grupit negociator q do t ndjek bisedimet lidhur me antarsimin e plot t Shqipris n NATO. Duke e vlersuar ngritjen e ktij grupi si mjaft t rndsishm, shefi i kabinetit qeveritar, Sali Berisha, gjat mbledhjes s qeveris u shpreh se ky grup do t kompletoj me sukses inte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.552Z

Grupi i PS diskuton për "dekretet"

Grupi i deputeteve socialiste në mbledhjen e sotme diskutoi mbi krizën politike, institucionale e ekonomike si dhe refuzimin nga ana e mazhorances të një angazhimi për gjetjen e një zgjidhjeje konsensuale, që do të ndihmonte kapërcimin e situatës së vështirë në të cilën ndodhet sot v

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama