Rezultate te kerkimit per termin: +Gusht

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:15.482Z

Ministritë, para vetëm për rojat

Ndalimi i investimeve pas datës 3 gusht, si masë për të stabilizuar financat e shtetit, detyron ministritë të bëjnë tenderë vetëm për rojat private të godinave. Vendimi u jep të drejtë institucioneve qendrore të prokurojnë vetëm fondet për shërbime automjetesh, pajisje elektronike

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:34.168Z

Interesat, kreditë e reja në lekë më të lira

17/11/2009  BSH: Tendenca lehtësuese për kriteret e kredidhënies në sistemin bankar Kreditë deri në një vit kanë shkuar për plotësimin e nevojave likuide të bizneseve Në tremujorin e tretë të vitit 2009 është regjistruar një tendencë lehtësuese për kriteret e kredidhën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:09.347Z

Meteorologet, parashikojne nje fundjave me alternime

Java qe vjen do te jete perveluese per te gjithe, kurse fundjava mund te kalohet shume mire ne plazh, pavaresisht disa alternimeve te motit, por qe nuk pritet te sjellin reshje te shiut. Meteorologet parashikojne nje mot pervelues duke filluar nga dita e hene, kurse mesjaven e ardhshme, temperaturat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:15.005Z

Ministrite, para vetem per rojet

Ndalimi i investimeve pas dates 3 gusht, si mase per te stabilizuar financat e shtetit, detyron ministrite te bejne tendere vetem per rojat private te godinave. Vendimi u jep te drejte institucioneve qendrore te prokurojne vetem fondet per sherbime automjetesh, pajisje elektronike apo ru

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.091Z

Dinamo përgatit ofensivën për titull me miqësore luksi

Përgatitjet Në Slloveni, blutë do të ndeshen me Palermon dhe me Real Sociedadin Ka lënë shije të hidhur ai eliminim në turin e dytë të Champions League kundër moldavëve të Sherif Tiraspolit, ku Dinamo, edhe pse fitoi ndeshjen e kthimit 1-0, nuk mjaftoi për të siguruar biletën për n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:47.078Z

Dasmat mes antikitetit, Apollonia priti 200 çifte

Në muajin gusht, shumë cifte e kurorëzojnë dashurinë në një ceremoni të vecantë dasme. Në këtë rast i takon dhëndërit dhe nuses të zgjedhin vendin e bërjes së një klipi martesor si kujtim të përhersh&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.588Z

Prokuroria: 17 vjet burg për Nazime Vishën, familja: Kërkojmë mëshirë, Fiqiriu abuzonte me të

TIRANE – Prokuroria ka dhënë sot pretencën për 18-vjeçaren Nazime Visha, duke kërkuar dënimin e saj me 17 vjet burg, nën akuzën e vrasjes së 45-vjeçarit Fiqiri Muça, më 13 gusht të 2012-ës. 18-vjeçarja shpërtheu në lot teksa dëgjoi kërkesën e organit të akuzës. Ajo prete

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama