Rezultate te kerkimit per termin: +Hapi +Presidenti

Total: 3266
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:51.717Z

Moratti: Po rikuperohemi hap pas hapi

Presidenti i Interit, Massimo Moratti, ka deklaruar se zikaltërit po rikuperohen nga fillimi zhgënjyes i kampionatit. Skuadra nga Giuseppe Meazza dështoi të gjejë formën më të mirë në muajt e parë të sezonit dhe e pa veten në fundin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.553Z

“Meta jep dorëheqjen, hapi rrugë hetimit!”

14/01/2011  Videoja, lëvizja “Mjaft!” para zyrave të METE dhe LSSI Përkrah mjaftistëve dhe Andrea Stefani, Mero Baze, Mustafa Nano Në kuadër të reagimit qytetar ndaj videopërgjimit të publikuar nga “Fiks Fare”, në të cilën shfaqen ministri aktual i Energjetikës Ilir

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:41.272Z

Presidenti Topi: Njohja e Kosovës është një proces hap pas hapi

Presidenti i Shqipërisë, Bamir Topi, tha në fjalimin e tij në Asamblenë e Përgjithshme të OKB-së, se pavarësia e Kosovës është zhvillimi më i rëndësishëm në Ballkan në fillim të shekullit të 21. Presidenti Topi theksoi se një Kosovë e pavarur, e orjentuar drejt integrimeve euro

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:07.762Z

CNN: Polici afgan hapi zjarr mbi shqiptarët pas një grindje

Share Ky është raportimi që bën rrjeti gjigand CNN për ngjarjen në Afganistan ku mbeti i vdekur një komando shqiptar. Rrjeti thotë se ka pasur një grindje dhe më pas një polic afgan hapi zjarr. CNN thotë se shumë shpesh këto ngjarje nuk kanë lidhje me rebelët,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:55.531Z

“Tryeza, hapi i parë për të zgjidhur krizën”

 Ambasadori i Spanjës në Tiranë, Manuel Montobio vlerësoi dje tryezën e mbajtur në Presidencë me pjesëmarrjen e kryeministrit Berisha dhe kreut të PS-së, Edi Rama. "Përshëndes tryezën e thirrur nga Presidenti. Bisedimet e sotme ishin hapi i parë për të zgjidhur krizën. Kla

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:55.482Z

Montobio: Tryeza hapi i parë për krizën, KiE vjen në Tiranë

TIRANE- Gjatë një interviste ekskluzive për News 24, Ambasadori spanjoll Manuel Montobio ka përshëndetur tryezën e dialogut të sotëm, ku Rama dhe Berisha u ulën për bisedime, të thirrur nga Topi. Ambasadori spanjoll ka theksuar se kjo tryezë ishte hapi i parë i kompromisit dhe se klasa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.797Z

Pacolli: 24 marsi i hapi rrugën pavarësisë së Kosovës

24 Marsi 1999 ishte ngjarje e madhe historike e cila i hapi rrugë çlirimit dhe pavarësisë së Kosovës. Kështu ka deklaruar presidenti Bexhet Pacolli. “Me gjithë dhimbjet e mëdha që lufta i shkaktoi Kosovës, kjo ditë simbolizon kthes

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama