Rezultate te kerkimit per termin: +Hapi +Presidenti

Total: 3266
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.797Z

Pacolli: 24 marsi i hapi rrugën pavarësisë së Kosovës

24 Marsi 1999 ishte ngjarje e madhe historike e cila i hapi rrugë çlirimit dhe pavarësisë së Kosovës. Kështu ka deklaruar presidenti Bexhet Pacolli. “Me gjithë dhimbjet e mëdha që lufta i shkaktoi Kosovës, kjo ditë simbolizon kthes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:28.256Z

Presidenti Sejdiu hapi seancën inauguruese të KK të Parteshit

Partesh, 19 gusht - Presidenti i Kosovës, Fatmir Sejdiu, e ka hapur seancën inauguruese të Kuvendit Komunal të Komunës së Parteshit, të enjten, ku solemnisht këshilltarët komunal dhe kryetari i Komunës kanë dhënë betimin dhe kanë nënshkruar deklaratat solemne. Sejdiu e ka vlerësuar n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:07.775Z

CNN: Polici afgan hapi zjarr pas një grindje me komandot shqiptarë

Ky është raportimi që bën rrjeti gjigand CNN për ngjarjen në Afganistan ku mbeti i vdekur një komando shqiptar. Rrjeti thotë se ka pasur një grindje dhe më pas një polic afgan hapi zjarr. CNN thotë se shumë shpesh këto ngjarje nuk kanë lidhje me rebelët, por janë konflikte të momen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:23.235Z

Presidenti: Do mbledh Këshillin e Sigurisë Kombëtare

TIRANË- Presidenti i Republikës, Bamir Topi do të mbledhë Këshillin e Sigurisë Kombëtare, për të shqyrtuar situatën e rëndë të krijuar nga shpërthimet në fshatin Gërdec dhe për të analizuar shkaqet e kësaj ngjarjeje të jashtëzakonshme. Pas vizitës që i bëri dje të plagos

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:35.720Z

Emigrantët, Macron kërcënon Italinë, Salvini: Arrogant! Hapi portet franceze

Në pamje të parë dukej sikur përplasja Francë-Itali u shmang me takimin Macron-Conte në Elysse, por fytyra e vërtetë e krizës mes dy aleatëve është shfaqur sot, kur Presidenti francez ka prodhuar shkëndija me deklaratën e tij ku theksonte se zbritja e emigrantëve duhet të ndodh në p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.233Z

Qendra e Dokumenteve Gjyqesore Topi Hapi i pare i transparences

TIRAN- Presidenti i vendit Bamir Topi e ka quajtur hapin e pare te transparences ngritjen e Qendres se re te Dokumentacionit ne Keshillin e Larte te Drejtesise. Duke folur ne ceremonine e perurimit te qendres kreu i shtetit njeheresh edhe kreu i Keshillit te Larte te Drejtesise ai tha se projekti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.235Z

Qendra e Dokumenteve Gjyqesore Topi Hapi i pare drejt transparences

TIRAN- Presidenti i vendit Bamir Topi e ka quajtur hapin e pare te transparences ngritjen e Qendres se re te Dokumentacionit ne Keshillin e Larte te Drejtesise. Duke folur ne ceremonine e perurimit te qendres kreu i shtetit njeheresh edhe kreu i Keshillit te Larte te Drejtesise ai tha se projekti

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama