Rezultate te kerkimit per termin: +Hapi

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.641Z

Topi Bashke hap pas hapi

TIRANEuml - Presidenti i Republikes Bamir Topi nepermjet nje mesazhi te bere publik uron Presidenten e Kosoves Atifete Jahjaga per diten e Pavaresise se Republikes se Kosoves.Ky eshte nje vit i vecante per te gjithe shqiptaret kudo qe ata jetojne duke na bere te ndihemi shume krenare jo vetem per 1

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.671Z

REPLIKAT/ Qeveri teknike? Rama: Secet me parimin Hapi rrugë budallait!

Kryeministri Edi Rama duket më se i vendosur për ti shkuar deri në fund këtij mandati, ku mazhoranca aktuale ka mbi 85 vota në Kuvend. Pavarësisht protestës së opozitës te çadra apo më gjërë nëpër rrjetet sociale, kreu i qeverisë është shprehur se ka marrë një mandat për të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:57.359Z

Zgjidhja hap pas hapi, jo brenda minutës

David Wilshire Bashkëraporteri për Shqipërinë, deputeti konservator britanik David Wilshire tha në një intervistë për BBC-në se ai ende priste të kishte vështirësi në zgjidhjen e krizës, por se ata ishin të gatshëm të ndihmonin në kapërcimin e problemeve. Zoti Wilshire tha se gar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.222Z

Kuvendi hapi dyert per qytetaret

Në ditën e Verës, sipas një tradite disavjecare, Kuvendi i Shqipërisë hapi dyert për qytetarët e Tiranës, të cilët kishin dalë për të festuar gjatë paradites. Ajo që tërhoqi më shumë vëm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:38.746Z

Zenun Pajaziti: SHPK merr kompetencat hap pas hapi

Perfaqesuesit e institucioneve te Kosoves thone se kompetencat qe kane mbetur pa u transferuar nga policia e UNMIK-ut te policia e Kosoves, do te barten hap pas hapi. Nderkaq, zyrtaret e larte te policise se Kosoves konsiderojne se policia eshte e gatshme t'i pranoje te gjitha pergjegjesite. Qeveria

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.647Z

Vetingu është vetëm hapi i parë drejt rrugës së duhur

Nga Skënder Minxhozi Vështirë të ketë një fjalë të huaj që shqiptarët e kanë dëgjuar kaq shumë në gojën e politikës, komentet e mendiave dhe deklaratat e të huajve, në dekadën e fundit. Vetingu shqiptar, ligji që do të verifikojë me themel klasën e gjyqtarëve dhe prokuro

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.679Z

Qeveri teknike? Rama: Nuk ecet me parimin hapi rrugë budallait

Kryeministri Edi Rama i ka dhënë një tjetër mesazh sot kreut të PD-së për qeverinë teknike. Duke iu përgjigjur pyetjes së një qytetari në Facebook, Rama shkruan se nuk ecet me ecet me parimin “hapi rrugë budallait”. Sipas kryeministrit qeveritë kanë parime dhe nuk ndjekin

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama