Rezultate te kerkimit per termin: +Hapi

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:38.746Z

Zenun Pajaziti: SHPK merr kompetencat hap pas hapi

Perfaqesuesit e institucioneve te Kosoves thone se kompetencat qe kane mbetur pa u transferuar nga policia e UNMIK-ut te policia e Kosoves, do te barten hap pas hapi. Nderkaq, zyrtaret e larte te policise se Kosoves konsiderojne se policia eshte e gatshme t'i pranoje te gjitha pergjegjesite. Qeveria

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.647Z

Vetingu është vetëm hapi i parë drejt rrugës së duhur

Nga Skënder Minxhozi Vështirë të ketë një fjalë të huaj që shqiptarët e kanë dëgjuar kaq shumë në gojën e politikës, komentet e mendiave dhe deklaratat e të huajve, në dekadën e fundit. Vetingu shqiptar, ligji që do të verifikojë me themel klasën e gjyqtarëve dhe prokuro

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.679Z

Qeveri teknike? Rama: Nuk ecet me parimin hapi rrugë budallait

Kryeministri Edi Rama i ka dhënë një tjetër mesazh sot kreut të PD-së për qeverinë teknike. Duke iu përgjigjur pyetjes së një qytetari në Facebook, Rama shkruan se nuk ecet me ecet me parimin “hapi rrugë budallait”. Sipas kryeministrit qeveritë kanë parime dhe nuk ndjekin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:40.645Z

De Biazi ul euforinë: Gjërat, hap pas hapi

Pas fitores historike 1-0 ndaj Francës përzgjedhësi i kombëtares shqiptare, Gianni de Biasi tha se skuadra duhet të jetë e kujdesshme dhe të shkoj hap pas hapi që të mos ketë probleme. Trajneri italian shtoi se, skuadra ka bërë një ndeshje të mirë kundër një kombëtare të madhe si

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.236Z

Basha: Arrestimi i Shullazit, hapi i parë drejt reformës në drejtësi

Arrestimi i Emiljano Shullazit të jetë hapi i parë kuptimplotë i reformës në drejtësi deklaroi kreu i opozitës, Lulzim Basha gjatë një prononcimi për mediat. Sipas Bashës, arrestimi i Shullazit mund të jetë një pikë kthimi, falë përpjekjeve të prokurorëve me dinjitet, që urdh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:51.717Z

Moratti: Po rikuperohemi hap pas hapi

Presidenti i Interit, Massimo Moratti, ka deklaruar se zikaltërit po rikuperohen nga fillimi zhgënjyes i kampionatit. Skuadra nga Giuseppe Meazza dështoi të gjejë formën më të mirë në muajt e parë të sezonit dhe e pa veten në fundin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:20.351Z

Vasili: Telemjekësia, hapi i rradhës në reformë

Ngritja e qendrave t Telemjeksis sht hapi i radhs n reformimin e sistemit shndetsor. M an t ktyre qendrave do t mundsohet q pacientt t mos vijn t gjith n kryeqytet pr diagnostifikim, por ta marrin at n koh reale nprjet telemjeksis. Stafet mjeksore t disa spitaleve rajonale si ai i Elbasanit, Kors,

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama