Rezultate te kerkimit per termin: +Homazhet

Total: 2057
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:06.352Z

Shkodër, mbahen homazhet për efektivin e FNSH-së

Mbahen homazhet për efektivin e vrarë dje (12 shtator) në krye të detyrës, Ardian Kodra në ambientet e Drejtorisë së Përgjithshme të Policisë së Qarkut të Shkodrës. Familjarë e të afërm, qytetarë dhe krerë të lartë të shtetit dhe policisë i dhanë lamtumirën e fundit efektivi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.690Z

Garda pengon komunistet te kryejne homazhet

0 Ne diten e deshmoreve atehere kur duhet te nderohen te renet per liri Garda e Republikes dhe Policia e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:38.376Z

Vazhdojnë homazhet në Prekaz

Përfaqësues të institucioneve, subjekteve politike dhe qytetar edhe sot bëjnë homazhe pranë varrit të komandantit legjendar Adem Jashari dhe varrezave të familjes Jashari në kompleksin memorial "Adem Jashari" në Prekaz. Homazhet po bëhen me rastin e 18 vjetorit të epopesë së UÇK-së.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:06.362Z

Homazhet per efektivin e FNSH-se

brbrMes dhimbjes dhe loteve familjare miq dhe kolege i kane bere nderimet e fundit efektivit te Nderhyrjes se Shpejte Ardian Kodra qe humbi jeten gjate nje operacioni nje dite me pare ne fshatin Torovice te Lezhes Homazhet jane zhvilluar pasditen e kesaj te shtune ne Drejtorine e Policise se Shkodr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:12.426Z

FOTOLAJM/Fotografia egoiste eObamës në homazhet e Mandelës

Të tjera rreth shkrimit Foto të tjera të Obamës gjatë ceremonisë homazhet që u zhvilluan për ish-Presidentin e Afrikës së Jugut Nelson Mandela Mirror CNN AFRIKË E JUGUT - Një fotografi egoiste. Kështu është cilësuar fotografia e udh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:57.043Z

Itali, sot homazhet për ish-presidentin Skalfaro

Zhvillohen sot homazhet për nder të ish-presidentit Italian, oskar luigi sklafaro, I cili u nda nga jeta në moshën 93 vjecare të shtunën në romë. Homazhet për të, do të zhvillohen në kishën e Santa Maria-s në Trastevere të R

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:49.270Z

Zhvillohen homazhet për nder të Sabri Godos

Në hollin e sallës së parlamentit po zhvillohen homazhet për nder të politikanit dhe shkrimtarit Sabri Godo i cili ndërroi jetë në moshën 82-vjeçare pas një sëmundje të rëndë në mushkri. Zoti Godo ishte shtruar pak di

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama