Rezultate te kerkimit per termin: +Homazhet

Total: 2057
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:06.362Z

Homazhet per efektivin e FNSH-se

brbrMes dhimbjes dhe loteve familjare miq dhe kolege i kane bere nderimet e fundit efektivit te Nderhyrjes se Shpejte Ardian Kodra qe humbi jeten gjate nje operacioni nje dite me pare ne fshatin Torovice te Lezhes Homazhet jane zhvilluar pasditen e kesaj te shtune ne Drejtorine e Policise se Shkodr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:12.426Z

FOTOLAJM/Fotografia egoiste eObamës në homazhet e Mandelës

Të tjera rreth shkrimit Foto të tjera të Obamës gjatë ceremonisë homazhet që u zhvilluan për ish-Presidentin e Afrikës së Jugut Nelson Mandela Mirror CNN AFRIKË E JUGUT - Një fotografi egoiste. Kështu është cilësuar fotografia e udh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:57.043Z

Itali, sot homazhet për ish-presidentin Skalfaro

Zhvillohen sot homazhet për nder të ish-presidentit Italian, oskar luigi sklafaro, I cili u nda nga jeta në moshën 93 vjecare të shtunën në romë. Homazhet për të, do të zhvillohen në kishën e Santa Maria-s në Trastevere të R

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:49.270Z

Zhvillohen homazhet për nder të Sabri Godos

Në hollin e sallës së parlamentit po zhvillohen homazhet për nder të politikanit dhe shkrimtarit Sabri Godo i cili ndërroi jetë në moshën 82-vjeçare pas një sëmundje të rëndë në mushkri. Zoti Godo ishte shtruar pak di

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:52.487Z

Nisin homazhet per Nina Mulen ne Teatrin e Operas

Kane nisur parditen e sotme ne ambientet e Teatrit te Operas dhe Baletit homazhet ne nder te sopranos Nina Mula e cila u nda nga jeta mengjesin e djeshem pas nje nje semundje te rende. Homazhet kane nisur ne oren 11.00 ne hollin e TOB.Artiste te njohur te skenes shqiptare bashkepunetore te Nina Mule

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:35.414Z

Homazhet per ish-presidentin Ramiz Alia

Në orën 10.00 të ditës së dielë kanë nisur homazhet për ish-presidentin Ramiz Alia. Të pranishëm në homazhe personalitete politike të vendit tonë si ish-krye

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.236Z

Mbahen homazhet për nder të Imzot Rrok Mirditës

Sot, përcjellja për në banesën e fundit Qindra besimtarë katolikë, përfaqësues të politikës dhe trupit diplomatik kanë marrë pjesë në homazhet e zhvilluara në Katedralen e “Shën Palit” në nderim të Imzot Rrok Mirditës, i cili u nda nga jeta dy ditë parë. Krerët më

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama