Rezultate te kerkimit per termin: +Homazhet

Total: 2057
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:08.883Z

Kuvendi përgatit homazhet për Sokol Olldashin

Protokolli i Kuvendit ka përgatitur sallën ku do të zhvillohen homazhet për nder të deputetit të ndjerë të Partisë Demokratike, Sokol Olldashi. Homazhet do të zhvillohen në ambientet e Kuvendit të Shqipërisë në orën 11:00, ndërsa në 14:00 do të organizohet ceremonia mortore. Miq,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.848Z

Nesër homazhet për aktorin Bujar Lako

Ditën e nesërme do të zhvillohen homazhet për aktorin e njohur Bujar Lako, i cili u nda nga jeta sot në moshën 68-vjeçare. Homazhet për ti dhënë lamtumirën e fundit aktorit do të zhvillohen në banesën e tij në orën 11:00 në Rrugën Myslym Shyri, në Tiranë. Bujar Lako u nda nga jet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:27.794Z

Homazhet ne ldquoDiten e Deshmoreverdquo

Personalitetet e larta të shtetit shqiptar zhvilluan paraditen e sotme, në Ditën e Dëshmorëve, homazhet në nderim të atyre që dhanë jetën për Atdheun. Presidenti i Republikës Bujar Nishani, kryeministri Sali Berisha, kryetarja e Ku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.215Z

Basha refuzon të flasë në homazhet për Vaçe Zelën

Kryetari i PD dhe njëkohësisht Bashkisë së Tiranës, Lulzim Basha, ka refuzuar ftesën e komisionit organizator të homazheve për Vaçe Zelën, ku ishte planifikuar të fliste. Basha refuzoi ftesën dhe fjalën. Bile ai qëndroi jashtë pa u përfshirë në protokoll me dëshirë. Në cilës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:08.878Z

Sot homazhet dhe ceremonia e varrimit për Olldashin

Do të zhvillohen sot në orën 11:00 homazhet për nder të deputetit të ndjerë të Partisë Demokratike, Sokol Olldashi. Homazhet do të zhvillohen në ambientet e Kuvendit të Shqipërisë, ndërsa në 14:00 do të organizohet ceremonia mortore. Politikanët kryesorët vendit janë mbledhur pra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.534Z

Homazhet per Shaban Demiraj

brbrAkademia e Shkencave ka nderuar gjuhetarin Shaban Demiraj teksa ne ambientet e institucionit jane mbajtur kete te diele homazhet per te Familja kolege e miq kane percjelle per ne banesen e fundit 94-vjecarin i cili u nda nga jeta nje dite me pare Demiraj ka qene kryetar i Akademise se Shkencave

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.078Z

Kuvend nisin homazhet per Leka Zogun I

TIRANEuml ndash Nis ne Tirane ceremonia shteterore funeber ne nder te pretedentit te fronit mbreteror Leka Zogu I. Ne sallen e seancave plenare ne Kuvendin e Shqiperise kane nisur homazhet sikunder ishte percaktuar edhe me nje vendim te posacem te Qeverise shqiptare.Trupi i pajete i Leka Zogut I esh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama