Rezultate te kerkimit per termin: +Homazhet

Total: 2057
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:55.875Z

Të gjithë në homazhet e 21 janarit

19/01/2012  Deklarata e Ramës Në emër të të gjithë popullit opozitar dhe posaçërisht të familjeve të dëshmorëve të 21 janarit i shpreh mirënjohje botës demokratike që përmes trojkës së ambasadorëve foli sot qartë për drejtësinë e munguar për vrasjen e Hekuran Ded

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.680Z

5 Maj homazhet per Diten e Deshmoreve

Me rastin e 5 Majit, Ditës së Dëshmorëve, në monumentin “Nëna Shqipëri” u zhvilluan homazhe nga zyrtarët më të lartë të vendit. Të pranishëm në homazhe ishin kryeministri Edi Rama, kreu i Kuvendit Ilir Me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:49.266Z

Shuhet Sabri Godo, sot homazhet në Kuvend

TIRANE- Kuvendi i Shqipërisë do të organizojë sot ceremonialin e homazheve në nderim të shkrimtarit dhe politikanit, Sabri Godo. Në hollin hyrës të salllës së seancave plenare, nga ora 12:30 deri në orën 14:30 do të kryhen homazhe ne nder te politikanit te urte. Zoti Godo ka qenë dep

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:20.487Z

Vrasja e gjyqtarit, nisin homazhet në Vlorë

VLORE- Percillet sot ne banesen e fundit gjyqtari  Skerdilajd Konomi, i cili u ekzekutua mengjesin e djeshem në një atentat mafioz. Ne nder te gjyqtarit 33 vjecar, baba i dy femijeve behen homazhe në mjediset e kinoteatrit  “Petro Marko” ne Vlore. Per shkak te funksionit te viktim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.521Z

Zhvillohen homazhet në nderim të Ferdinand Ponit

Deputetë të Kuvendit, qytetarë të shumtë, kolegë, miq, përfaqësues të trupit diplomatik të akredituar në Tiranë, po zhvillojnë homazhe në hollin e Teatrit Kombëtar, në nderim të ish-zëvendësministrit të Brendshëm, Ferdinand Poni, i cili u nda nga jeta një ditë më parë në mo

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama