Rezultate te kerkimit per termin: +Homazhet

Total: 2057
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.215Z

Basha refuzon të flasë në homazhet për Vaçe Zelën

Kryetari i PD dhe njëkohësisht Bashkisë së Tiranës, Lulzim Basha, ka refuzuar ftesën e komisionit organizator të homazheve për Vaçe Zelën, ku ishte planifikuar të fliste. Basha refuzoi ftesën dhe fjalën. Bile ai qëndroi jashtë pa u përfshirë në protokoll me dëshirë. Në cilës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:08.878Z

Sot homazhet dhe ceremonia e varrimit për Olldashin

Do të zhvillohen sot në orën 11:00 homazhet për nder të deputetit të ndjerë të Partisë Demokratike, Sokol Olldashi. Homazhet do të zhvillohen në ambientet e Kuvendit të Shqipërisë, ndërsa në 14:00 do të organizohet ceremonia mortore. Politikanët kryesorët vendit janë mbledhur pra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.534Z

Homazhet per Shaban Demiraj

brbrAkademia e Shkencave ka nderuar gjuhetarin Shaban Demiraj teksa ne ambientet e institucionit jane mbajtur kete te diele homazhet per te Familja kolege e miq kane percjelle per ne banesen e fundit 94-vjecarin i cili u nda nga jeta nje dite me pare Demiraj ka qene kryetar i Akademise se Shkencave

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.078Z

Kuvend nisin homazhet per Leka Zogun I

TIRANEuml ndash Nis ne Tirane ceremonia shteterore funeber ne nder te pretedentit te fronit mbreteror Leka Zogu I. Ne sallen e seancave plenare ne Kuvendin e Shqiperise kane nisur homazhet sikunder ishte percaktuar edhe me nje vendim te posacem te Qeverise shqiptare.Trupi i pajete i Leka Zogut I esh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:08.962Z

Mbyllen homazhet për Sokol Olldashin, trupi drejt Sharrës

Janë mbyllur homazhet për deputetin e ndjerë të Partisë Demokratike, Sokol Olldashi, i cili humbi jetën dje në një aksident automobilistik. Homazhet për Olldashin u zhvilluan ambientet e Kuvendit të Shqipërisë dhe përfunduan në orën 14:00. Miq, të afërt dhe politikanët kryesorët

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:06.352Z

Shkodër, mbahen homazhet për efektivin e FNSH-së

Mbahen homazhet për efektivin e vrarë dje (12 shtator) në krye të detyrës, Ardian Kodra në ambientet e Drejtorisë së Përgjithshme të Policisë së Qarkut të Shkodrës. Familjarë e të afërm, qytetarë dhe krerë të lartë të shtetit dhe policisë i dhanë lamtumirën e fundit efektivi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.690Z

Garda pengon komunistet te kryejne homazhet

0 Ne diten e deshmoreve atehere kur duhet te nderohen te renet per liri Garda e Republikes dhe Policia e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama