Rezultate te kerkimit per termin: +Homazhet

Total: 2057
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.078Z

Kuvend nisin homazhet per Leka Zogun I

TIRANEuml ndash Nis ne Tirane ceremonia shteterore funeber ne nder te pretedentit te fronit mbreteror Leka Zogu I. Ne sallen e seancave plenare ne Kuvendin e Shqiperise kane nisur homazhet sikunder ishte percaktuar edhe me nje vendim te posacem te Qeverise shqiptare.Trupi i pajete i Leka Zogut I esh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:08.962Z

Mbyllen homazhet për Sokol Olldashin, trupi drejt Sharrës

Janë mbyllur homazhet për deputetin e ndjerë të Partisë Demokratike, Sokol Olldashi, i cili humbi jetën dje në një aksident automobilistik. Homazhet për Olldashin u zhvilluan ambientet e Kuvendit të Shqipërisë dhe përfunduan në orën 14:00. Miq, të afërt dhe politikanët kryesorët

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:06.352Z

Shkodër, mbahen homazhet për efektivin e FNSH-së

Mbahen homazhet për efektivin e vrarë dje (12 shtator) në krye të detyrës, Ardian Kodra në ambientet e Drejtorisë së Përgjithshme të Policisë së Qarkut të Shkodrës. Familjarë e të afërm, qytetarë dhe krerë të lartë të shtetit dhe policisë i dhanë lamtumirën e fundit efektivi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.690Z

Garda pengon komunistet te kryejne homazhet

0 Ne diten e deshmoreve atehere kur duhet te nderohen te renet per liri Garda e Republikes dhe Policia e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:38.376Z

Vazhdojnë homazhet në Prekaz

Përfaqësues të institucioneve, subjekteve politike dhe qytetar edhe sot bëjnë homazhe pranë varrit të komandantit legjendar Adem Jashari dhe varrezave të familjes Jashari në kompleksin memorial "Adem Jashari" në Prekaz. Homazhet po bëhen me rastin e 18 vjetorit të epopesë së UÇK-së.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:06.362Z

Homazhet per efektivin e FNSH-se

brbrMes dhimbjes dhe loteve familjare miq dhe kolege i kane bere nderimet e fundit efektivit te Nderhyrjes se Shpejte Ardian Kodra qe humbi jeten gjate nje operacioni nje dite me pare ne fshatin Torovice te Lezhes Homazhet jane zhvilluar pasditen e kesaj te shtune ne Drejtorine e Policise se Shkodr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:12.426Z

FOTOLAJM/Fotografia egoiste eObamës në homazhet e Mandelës

Të tjera rreth shkrimit Foto të tjera të Obamës gjatë ceremonisë homazhet që u zhvilluan për ish-Presidentin e Afrikës së Jugut Nelson Mandela Mirror CNN AFRIKË E JUGUT - Një fotografi egoiste. Kështu është cilësuar fotografia e udh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama