Rezultate te kerkimit per termin: +Hoxha

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:19.716Z

Liljana Hoxha Kam tentuar vetevrasjen

E shtune 14 Prill 2012 1145 LILJANA HOXHA NE EMISIONIN DEBATLiljana Hoxha nje personazheve me te njohur ne Shqiperi gruaja e djalit te dyte te Enver Hoxhes ka rrefyer ne emisionin Debat ne Vizion Plus sekretet dhe te fshehtat e familjes se qe drejtoi vendin gjate periudhes se komunizmit. H

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.538Z

Kujtohet Dritan Hoxha

Më 23 maj 2008 u nda nga jeta, pas një aksidenti tragjik, themeluesi i grupit Top Media, Dritan Hoxha. Që atëhere familjarë, miq dhe bashkëpunëtorë të Dritan Hoxhës nderojnë cdo 23 maj kujtimin e tij. Në lëmin e medias, Dritan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.654Z

Aksidentohet Ardian Hoxha

Ardian Hoxha, themelues dhe pronar i American School of Kosova, pronar i diskotekës Duplex në kryeqytet dhe i një kompanie virtuale telefonike në Maqedoni, ka pësuar aksident komunikacioni. Ai është aksidentuar bashkë me vëllain dhe bashkëshorten e t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.373Z

Hoxha zgjedh Hysin

Yll Hoxha, i cili s fundmi ka luajtur n Finland me TPS Turko, t premten ka arritur marrveshje me klubin llapjan Hysi. Ish mesfushori i FC Prishtins ka vendosur q pr dy vitet e ardhshme ti mbroj ngjyrat e skuadrs nga Merdarja. Drejtori sportiv i Hysit, Arbnor Morina, ka thn se, sipas marrveshjes s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.820Z

Ermal Hoxha i varfër!

Tiranë - Ermal Hoxha, nipi i diktatorit Enver Hoxha duket se është njeri i varfër. Kërkimet e prokurorisë në llogaritë e tij bankare e nxjerrin me shumë pak para, e ndërkohë jeton në shtëpi me qira si dhe ka edhe një kredi të marrë në bankë. Kredia synonte rikonstruksionin e banes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.236Z

ENVER HOXHA TUNGJATJETA !

ZEQIRIJA IBRAHIMI Ishte viti 1972. Presidenti amerikan, Richard Nixon, vizitoi Kinën, ku u prit nga kryetari kinez, Mao Ce Dun. Ky lajm e tronditi Enver Hoxhën. Pas kësaj filloi ftohja e marrëdhënieve Shqipëri-Kinë, derisa ato u ndërprenë përfundimisht më 1978-n. Dhe, pas kësaj prishjeje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:50.874Z

"Hoxha" që "shëron" SIDA-n

Një burrë në Shkozet të Durrësit, i vetëshpallur hoxhë, thotë se "shëron" SIDA-n. "Unë jam hoxhë. Nuk bëj nuska. Nuk shëroj unë, por shëron Allahu". Me këto fjalë pret dhe "shëron" pacientët e tij i vetëshpalluri doktor në Shkozet. Të gjithë aktivitetin e tij "shëronjës" ai

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama