Rezultate te kerkimit per termin: +Hyrje

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.524Z

Një hyrje europiane për Tiranën

Kryeministri Edi Rama inspektoi sot, ecurinë e punimeve në rehabilitim e rrugës hyrëse të kryeqytetit, pjesë e superstradës Tiranë - Durrës. Projekti, me vlerë rreth 280 milionë lekë, është investim i Qeverisë shqiptare përmes Fondit të Zhvillimit të Rajoneve. Me anë të këtij p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:58.739Z

Spahiu, 39 hyrje-dalje jashtë shtetit

Komisioni hetimor për shkarkimin e nënkryetarit të KLD-së, Kreshnik Spahiu Komisioni hetimor për shkarkimin e nënkryetarit të KLD-së do të miratojë në datën 13 shkurt raportin Alibeaj: Nënkryetari i KLD po na bën karshillëk, është vepër penale Komisioni hetimor për nisjen e proc

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:44.825Z

Fluks hyrje-daljesh ne kufi

Pas pikës kufitare të Morinës, e cila vijon të mbajë rekordin e fluksit të hyrje-daljeve në Shqipëri, Kapshtica dhe Kakavija po ndeshen si çdo sezon me dhjetra persona qe hyjne dhe dalin nepermjet ketyre pikave kufitare, ndersa parashikohet qe pik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:38.206Z

Kryeminister rilind hyrje-daljet e qyteteve

Transmetuar me 03032016 - 2202 Nga Aleksander ipabr br Levizja e perhershme me jep mundesine te verej se cngjet vit pas viti me Atdheun ne pjese e skaje te ndryshme te tij Shqiperia eshte vendi i kontrasteve te fuqishme Luksi fqinj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:47.137Z

Kolona të gjatë në hyrje të Kosovës (Foto)

Pasi që kanë kryer plazhin, kosovarë të shumtë janë nisur drejt shtëpive të tyre, pasi që nesër disa nga ata duhet të jenë në punë. Por meqë shumica nga ata kanë dashur që rrugën e kombit ta kalojën për dritë, kolonat në hyrje të Kosovës nga pika kufitare e Morinës, janë t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:38.167Z

KRYEMINISTËR RILIND, HYRJE-DALJET E QYTETEVE!

ALEKSANDËR ÇIPA Lëvizja e përhershme më jep mundësinë të vërej se çngjet vit pas viti, me Atdheun në pjesë e skaje të ndryshme të tij. Shqipëria është vendi i kontrasteve të fuqishme. Luksi fqinjëron habitshëm me mjerimin. Në qytete të ndryshme të tmerron realiteti i braktisje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:46.710Z

Fundjavë e “nxehtë” në kufi, fluks hyrje e daljesh

Emigrantët vijojnë të kthehen në vendlindje për të kaluar pushimet. Sipas policisë gjatë 24 orëve të fundit në pikën e kalimit kufitar Kakavije si dhe Pikën Kufitare të Tre-Urave Çarshovë Përmet kanë hyr&eum

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama