Rezultate te kerkimit per termin: +Hysenit

Total: 502
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:25.168Z

LETRA/ Pas Alket Hysenit, jep dorëheqjen edhe Arben Seferi. Reagon Rama

Arben Seferi, drejtor i Drejtorisë së Sigurimit të Informacionit të Klasifikuar, ka dhënë dorëheqjen. Ai ka paraqitur dorëheqjen kryeministrit Edi Rama. Dorëheqja e tij vjen për shkak të vetingut. Kjo është dorëheqja e dytë brenda ditë, pas asaj të drejtorit të Pastrimit të Pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:53.209Z

Ministria: Hysenit nuk iu ndalua të hynte në Etiopi

Ministria e Jashtme e Kosovës përgënjeshtroi lajmin e publikuar në mediat serbe, sipas së cilave shefit të diplomacise kosovare, Skënder Hyseni nuk i është lejuar hyrja në Etiopi, vend ky që nuk e ka njohur Kosovën. Në shtetin afrikan po mbahet samiti i vendeve afrikane, ndërsa një nd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.128Z

Fisnik Ismaili “uzurpon” karrigën e Skënder Hysenit

Deputeti I Kuvendit të Kosovës, Fisnik Ismaili është ulur në karrigën e ministrit të punëve të brendshme, Skënder Hysenit. Ismaili ka ironizuar me ministrin Skënder Hysenin duke i zënë ulësen në Kuvend, duke shtuar se do ta r

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:57.501Z

Hidhet ngjyrë e kuqe mbi veturën e Skender Hysenit

Aktivistë të Lëvizjes Vetëvendosje! kanë hedhur sot ngjyrë e kuqe mbi veturën e ministrit për Punë të Brendshme të Kosovës, Skënder Hyseni. Lajmi për hedhjen e ngjyrës është konfirmuar nga Baki Kelani, zëdhënës i Policisë së Kosovës, por pa dhënë detaje të tjera. Lajmi ës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.858Z

Mes Lizës dhe Hysenit

SHKRUAN: Rovena Rrozhani 15-02-2011 11:50Peng 1 Ishte një mesditë e ngrohtë janari kur bisedën time të qetë e trazoi një takim. Dy zonja afrohen për të folur me miken time dhe ndër frazat që më tërheqin vëmendjen, është emri i Liza Vorfit. Aktorja e njohur e Teatrit Kombëtar d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.537Z

Berisha-Hysenit: Qeshni me shume se Jeremic sido te jete mendimi

Dita e djeshme ishte historike per te gjithe shqiptaret por edhe ankthi ishte i madh. Ndaj ne kete situate, kryeministri Sali Berisha teksa ka folur me ministrin e Jashtem te Kosoves, Skender Hyseni, i ka kerkuar atij qe pavaresisht si do te dilte opinioni i Gjykates se Hages, te ishin te qeshur dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.014Z

Pas deklarimit te Hysenit

/ / NgaMENTOR NAZARKO Pak dite me pare pas nje heshtje te gjate qe nga koha kur la detyren e ministrit te Jashtem megjithese kishin ndodhur disa ngjarje nderkombetare te lidhura me Kosoven u shfaq publikisht zoti Skender Hyseni. Ai perdori konceptin e tradhtise per te pe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama