Rezultate te kerkimit per termin: +Hysenit

Total: 502
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.537Z

Berisha-Hysenit: Qeshni me shume se Jeremic sido te jete mendimi

Dita e djeshme ishte historike per te gjithe shqiptaret por edhe ankthi ishte i madh. Ndaj ne kete situate, kryeministri Sali Berisha teksa ka folur me ministrin e Jashtem te Kosoves, Skender Hyseni, i ka kerkuar atij qe pavaresisht si do te dilte opinioni i Gjykates se Hages, te ishin te qeshur dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.014Z

Pas deklarimit te Hysenit

/ / NgaMENTOR NAZARKO Pak dite me pare pas nje heshtje te gjate qe nga koha kur la detyren e ministrit te Jashtem megjithese kishin ndodhur disa ngjarje nderkombetare te lidhura me Kosoven u shfaq publikisht zoti Skender Hyseni. Ai perdori konceptin e tradhtise per te pe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.714Z

Prokuroria Ja bisedat e Ilir Hysenit me Ermal Hoxhen ne laboratorin e droges ne Xibrake

e Shtune 17 Janar 20151100 am p classwp-caption-textPAMJE NGA LABORATORI I PRODHIMIT T KOKAINES N XIBRAKEbrTE ELBASANIT MAJTAS ERMAL HOXHA I ARRESTUAR NGA POLICIASSSAbrASSProkuroria ka arritur te dokumetoje rolin e Ilir Hysenit dhe Ermal Hoxhes ne trafikun e drogesSSSAbrASSNe do

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.024Z

MPJ: LDK po kritikon Ministrinë për skandalet e kohës së Skender Hysenit

Ministria e Punëve të Jashtme ka reaguar ndaj akuzave të LDK-së, duke thënë se janë krejtësisht të pabaza. ”Akuzat janë të pabaza dhe të pavërteta. Derisa, në mesin e tyre ka edhe të tilla që përgjigjen mund

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:45.730Z

Dëshmia e Hysenit në polici: E hodha foshnjën për inat të gruas

Sokol Çobo29-vjeçari shfaqet i lëkundur para hetuesve, jep tre-katër versione për ngjarjen Hysen Bibaj është shfaqur i lëkundur para hetuesve, të cilët kanë zhvilluar seanca maratonë për marrjen në pyetje. Pas arrestimit të 29-vjeçarit në orët e vona të së hënës, ai është mar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:51.016Z

Ftohen marrëdhëniet Prishtinë- Ljubljanë, Sllovenia nuk i jep viza Skënder Hysenit

Pasi Kosova i dërgoi notë proteste Sllovenisë, për ndalesën e liderit të AAK-së, Ramush Haradinaj, janë ndier efektet e para të ftohjes së marrëdhënieve në mes Prishtinës dhe Lubjanës. Arbresh.info merr vesh nga burime mir&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:22.174Z

Radha e Hysenit

Vështirësohet pozita e Hysen Sherifit para drejtësisë amerikane. Edhe i akuzuari i tretë për terrorizëm, ku është i përfshirë kosovari nga Gjilani, ka pranuar fajësinë. Në Gjykatën e Distriktit Lindor të Karolinës së Veriut (SHBA), Dylan Patrick Bouyd pranoi se ka komplotuar për s

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama