Rezultate te kerkimit per termin: +Hysenit

Total: 502
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:35.911Z

Expertët shohin dritë në fund të tunelit për UP-në

Emërimi i katër anëtarëve të pavarur në Këshillin Drejtues të UP-së duket se i ka gëzuar ekspertët e arsimit dhe ata që janë involvuar në arsim. Ata mendojnë se më në fund MAShT-i ka vepruar drejt, duke zgjedhur nje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.883Z

Pranvera Ebeling e dyshuar per perfshirjen ne rrjetin e kokaines

brbrPranvera Aga ose Ebeling e dyshuar nga Prokuroria  si korrierja qe do te trafikonte lenden narkotike Vizion Plus ka mundur te siguroje disa prej fotove te saj Pranvera Ebeling mesohet se ka mberritur nga Gjermania ne Shqiperi me daten 14 dhjetor vetem tri dite perpara se autoritetet gjermane

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:52.287Z

Paraqitja e Hysenit në KS, dinjitoze dhe argumentuese

Kryeministri Hashim Thaçi e ka vlerësuar jashtëzakonisht të suksesshëm për popullin e Kosovës debatin e mbrëmshëm në Këshillin e Sigurimit të Kombeve të Bashkuara, ndërkaq paraqitjen e ministrit të Jashtëm, Skënder Hyseni e ka cilësuar dinjitoze dhe argumentuese. Ai këto komente

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:35.269Z

Miqtë

Pas një miqësie shumë të gjatë, një ditë miku e pyet mikun: - Më thuaj sinqerisht miku im, a ke fjetur ndonjëherë me gruan time? Ky i hidhëruar mbrohet: - Si mund ta mendosh këtë, kurrë nuk e kam bërë një gjë të tillë! - Gabon, gabon, miku im. Do të shohësh, e imja është më

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.558Z

Hyseni niset në Francë, do marrë pjesë në konferencën e Frankofonisë Prishtinë

Kryediplomati kosovar, Skënder Hyseni udhëtoi sot drejt Francës, ku do të marrë pjesë në Konferencën ministrore të Organizatës Ndërkombëtare të Frankofonisë, e cila më 29-31 maj do të mbahet në qytetin e Nicës. Pjesëmarrja e ministrit Hyseni në këtë konferencë vjen pas ftesë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.540Z

Martohen LDK e PDK

Vajza e Ahmet Shalës, Ministër në Qeverinë e kaluar të PDK-së dhe aktualisht Ambasador në Japoni, është martuar në djalin e ish-Ministrit të LDK’së, Skender Hyseni. Lidhja mes këtyre dy familjeve është kurorëzuar m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:10.871Z

Kosove, policia shkul 25 mije rrenje kanabis

Policia e Kosoves ka zbuluar dhe konfiskuar mbi 25 mije rrenje kanabis sativa ne fshatin Suhodoll te Komunes se Lipjanit. Zyrtaret e policise bejne te ditur se bimet e dyshuara jane gjetur te mbjella ne tri parcela ne nje siperfaqe prej 2 ha ku ishte mbjelle edhe miser e patate. Ky fshat

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama