Rezultate te kerkimit per termin: +IDepartamentit

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:29.101Z

PD Tahiri korrupsion me uniformat e policise

0 brbr SSSAbrASS brbrDemokratet thone se pas uniformes se re te policise fshihet nje korrupion prej 11 miliarde lekesh Gishtin e akuzes Kreu iDepartamentit te Rendit dhe Sigurise ne seline blu Enkelejd Alibeaj  e ngriti mbi Ministrin e Brendshem Saimir Tahiri per te cilin tha se ka shpallur fit

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama