Rezultate te kerkimit per termin: +Ina +Rama

Total: 5580
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:49.099Z

Ina Rama ngushëllohet nga SHBA

Kryeprokurorja Ina Rama është “ngushëlluar” dje për sulmet e qeverisë ndaj institucionit që drejton nga një përfaqësi e ambasadës amerikane. Rreth mesditës së djeshme, dy zyrtarë të SHBA-së janë pritur nga Rama. Takimi ka zgjatur disa dhjetëra minuta, ndërsa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.537Z

Ina Rama rrëzohet nga Gjykata Administrative

Ish-kryeprokurorja do të apelojë vendimin për tu rikthyer në gjyqësor. Avokati: Vendimi politik Ish-kryeprokurorja Ina Rama vazhdon betejën me drejtësinë për tu rikthyer në gjyqësor, megjithëse shënon disa humbje. Krahas refuzimit nga KLD-ja, Rama është rrëzuar edhe nga Gjykata Admin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:56.050Z

Ina Rama takon Kryeprokurorin Italian

Kryeprokurorja Ina Rama ka ftuar për një vizitë në Tiranë kryeprokurorin e antimafias italiane Piro Grasso, i cili ka ardhur në Shqipëri sëbashku me zv.prokurorin Giovani Mellio. Në takimin që patën Ina rama dhe Piro Grasso, u diskutua për thjeshtëzimin e e shkëmbimit të informacioni

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:39.459Z

Ina Rama: Gjykatat nuk e luftojnë korrupsionin

Prokurorja e Përgjithshme, Ina Rama, në një intervistë për Zërin e Amerikës  ka komentuar sërish hetimet lidhur me demonstratën e 21 janarit. Ajo është shprehur e kënaqur nga hetimet për aq sa është arritur, duke theksuar se, edhe në vende me demokraci të zhvilluar është e vësht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.879Z

Ina Rama fuqizon Nj

• Kryeprokurorja Ina Rama,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.845Z

Reforma, Ina Rama pyet

• Kryeprokurorja Ina Rama ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:22.086Z

Ina Rama prokurorëve: Tolerancë zero ndaj krimit

Prokurorja e Pergjithshme, Ina Rama Kryeprokurorja Ina Rama u kërkoi prokurorëve që toleranca ndaj krimit të jetë zero dhe ata të jenë më shumë përgjegjshmëri në punën e tyre të përditshme. Deklarata e prokurores së Përgjithshme, Ina Rama, erdhi gjatë mbledhjes së Këshillit të P

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama