Rezultate te kerkimit per termin: +Ina +Rama

Total: 5580
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.737Z

PD padi penale Ina Rames Po shkaterron hetimin

Partia Demokratike lajmeroi dje se do te beje padi penale ndaj kryeprokurores Ina Rama pasi po nxjerr ne pazar dosjet e hetimit. Demokratet e akuzojne ate per shkaterrim te procesit te hetimit. PD-ja e akuzoi znj. Rama per nxjerrje te sekretit hetimor per pucin duke paralajmeruar se do te ngreje e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.774Z

Ina Rama takim me kreun e SHISH dhe ILDKP-se

Kreret e tre institucioneve bashkerendojne veprimet per nisjen e hetimeve ne lidhje akuzat per korrupsion te bera mes mazhorances dhe opozites. Prokurorja e pergjithshme Ina Rama kreu i sherbimit informativ shteteror Bahri Shaqiri dhe kryeinspektori i Inspektoratit te Larte te Deklarimit dhe Kontrol

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.843Z

Ina Rama ndjek provat e të atit në teatrin “Skampa”

 Prokurorja e Përgjithshme, Ina Rama është fotografuar tek ndiqte provat gjenerale të shfaqjes së të atit në teatrin “Skampa” të Elbasanit. E shoqëruar nga bashkëshorti dhe vajzat, ajo ka dhënë duartrokitjet në avancë për suksesin e babait të saj, Haxhi Rama. Ai ësh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:34.405Z

KLD shqyrton sot kërkesën për rikthimin si gjyqtare të Ina Ramës

Këshilli i Lartë i Drejtësisë mblidhet sot për të shqyrtuar kërkesën e ish-Prokurores së Përgjithshme Ina Rama për kthimin e saj në postin e gjyqtares së Apelit në Tiranë. Kërkesa ishte depozituar në KLD muaj më parë ku Ina Rama kërkonte që të emërohej si gjyqtare në Gjykatë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.730Z

PD Padi Ina Rames nxorri sekretet hetimore te Shekulli

Grupi Parlamentar i Partise Demokratike ka bere te ditur se do te padise penalisht Prokuroren e Pergjithshme Ina Rama. Deputeti i kesaj force politike Aldo Bumci ne nje deklarate per mediat eshte shprehur se kjo eshte ndermarre pasi sipas tij znj. Rama po shkaterron procesin e hetimit te ngjarjes s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:48.835Z

Ina Rama: Të shtyhet hetimi për Bashën

Rama: Edhe një muaj hetim ndaj Bashës për skandalin e rrugës Durrës-Kukës TIRANË- Kryeprokurorja Ina Rama, me kërkesë të prokurorit të çështjes që po heton zbardhjen e abuzimeve të ndërtimit të rrugës Durrës-Kukës, vendosi të shtyjë edhe për një muaj afatet hetimor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:22.082Z

Hajdari zgjidhet kreu i Shoqatës së Prokurorëve. Ina Rama: Jo kompromis me krimin

TIRANE-Këshilli i Prokurorisë zgjodhi në mbledhjen e sotme Shkëlqim Hajdarin si kryetar të Shoqatës së Prokurorëve në vend. Hajdari aktualisht është kreu i Prokurorisë së Gjykatës së Apelit. Në mbledhjen e Këshillit

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama