Rezultate te kerkimit per termin: +Ina +Rama

Total: 5580
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:43.454Z

PD: Ina Rama është rrugaçe

Share Ndërsa Komisioni i Ligjeve duhet të miratonte rezolutën për punën e Prokurorisë së Përgjithshme për vitin 2011, mbledhja ka degjeneruar ne akuza, sharje e fyerje për kryeprokuroren. Deputeti demokrat, Fatos Hoxha, nuk ka ngurruar ta quajë Ina Ramën një rrugaçe, duke shkaktuar r

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:55.475Z

Ina Rama, kritika prokurorëve

Kreu i akuzës, në analizën vjetore Ina Rama nuk i ka kursyer kritikat ndaj prokurorëve të Korçës. Kryeprokurorja Ina Rama ka mbajtur qëndrim kritik gjatë analizës së punës njëvjeçare të institucionit të akuzës në qytetin juglindor. Edhe pse në total puna e prokurorëve është vl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:51.320Z

Ina Rama replike Nishanit

Kryeprokurorja Ina Rama ka reaguar ndaj deklaratave te ministrit Bujar Nishani, ne lidhje me zgjerimin e kompetencave te hetimit te policise. Nga qyteti i Pogradecit, ku eshte zhvilluar nje seminar me ne qender luften kunder pastrimit te parave kryeprokurorja eshte shprehur se prokuroria

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:00.691Z

Ina Rama lë gjurmë në Prokurorinë belge

TIRANE – Kryeprokurorja shqiptare, Ina Rama, lë gjurmë në Prokurorinë e Belgjikës, pasi salla kryesore e këtij institucioni në Bruksel ka marrë emrin “Salla Ina Rama”. Ky nderim i është bërë prokurores së Përgjithshme të Shqipërisë gjatë një vizite që ajo zhvill

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:50.078Z

Ina Rama pranon skandalin

Prokuroria politike e Ina Rames e ka kuptuar edhe vete dje, se ka gabuar rende me vendimin per te vene ne sekuestro te gjitha llogarite e kompanive te kunatit te ministrit Basha, z. Erjon Isufi dhe asaj te qytetarit Dionis Teqja. Prokuroria e Ina Rames u nxitua t'i vere ne sekuestro jo se nuk e dint

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:56.773Z

Ina Rama, profesioniste, Berisha, i çoroditur

Kreu i Partisë Socialiste ka komentuar në Twitter intervistat e dhëna së fundi nga kreu i qeverisë, Sali Berisha dhe atë të dhënë mbrëmë nga Prokurorja e Përgjithshme, Ina Rama. Dy ditë dy intervista dy pamje: Ina Rama qetësi, profesionalizëm, fakte. Saliu çorodi, genjeshtra, kërcë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.275Z

Ina Rama shton borxhin ndaj bankave

Investimi Kryeprokurorja, në 2009-n mori kredi prej 150 mijë eurosh për apartament Kryeprokurorja Ina Rama ka thelluar përgjatë vitit 2009 borxhin e saj ose thënë ndryshe kreditë e marra në banka të ndryshme për të investuar në banesa. Kështu, në deklaratën e pasurisë së saj të d

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama