Rezultate te kerkimit per termin: +Ina +Rames

Total: 365
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:34.648Z

Kerkesa e Ina Rames reagon KLD Te konkurroje si gjyqtaret e tjere

Transmetuar me 25022014 - 1658 Foto arkiv Lajme te lidhuraKLD rrezon kerkesen e Ina Rames per ta rikthyer si gjyqtare PUBLICITET Tirane 25 shkurt 2014 NOAal- Keshilli i Larte i Drejtesise ka reaguar zyrtarisht lidhur me rrezimin e kerke

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:50.078Z

Ina Rama pranon skandalin

Prokuroria politike e Ina Rames e ka kuptuar edhe vete dje, se ka gabuar rende me vendimin per te vene ne sekuestro te gjitha llogarite e kompanive te kunatit te ministrit Basha, z. Erjon Isufi dhe asaj te qytetarit Dionis Teqja. Prokuroria e Ina Rames u nxitua t'i vere ne sekuestro jo se nuk e dint

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:48.856Z

Ina Rama falsifikon regjistrin penal

TIRANE – Prokurorja e Pergjithshme Ina Rama falsifikon regjistrin e ceshtjeve penale. Burimet e prokurorise se Tiranes bene te ditur dje per gazeten “Koha Jone”, se me urdher te Ina Rames eshte falsifikuar regjistri i regjistrimit te ceshtjeve penale. Kjo ka ndodhur me ceshtjen penale, qe Prok

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:32.340Z

Topalli, leter Ina Rames: Materiale shtese per Mediun

Kryetarja e Kuvendit kerkon nga Prokuroria e Pergjithshme materiale shtese per te vertetuar kerkesen per heqjen e imunitetit te ish-ministrit te Mbrojtjes, Fatmir Mediu. Ne nje leter zyrtare dorezuar dje ne zyre Kryeprokurores Ina Rama, Topalli i kujton se per te shmangur cdolloj keqkuptimi per njea

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:57.345Z

Britania mbeshtetje per Kryeprokuroren Ina Rama 

Takimi Prokurori i Pergjithshem Keir Starmer vizite ne Tirane Publikimi i rezultateve per hetimet e 21 janarit dhe sulmet e shtuara te mazhorances mbi Kryeprokuroren Ina Rama kane bere qe edhe Britania e Madhe te shprehe mbeshtetje konkrete ndaj Prokurorise shqiptare. Kjo mbeshtetje e Londres zyrta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.579Z

Dy standarde per Ina Ramen

Ne rastin e Ina Rames drejtesia po vepron me dy standarde Denoncimi kete here ka ardhur nga avokati mbrojtes i kryeprokurores Fatmir Brraka i cili ka reaguar pas vendimit te dhene nga Gjykata Administrative e cila rrezoi kerkesen e kryeprokurores per perjashtimin nga gjykimi te gjyqtarit Emiliano Ru

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.045Z

Kuvendi hetim Ina Rames

24/01/2011  Mazhoranca thërret Kuvendin në një seancë të jashtëzakonshme Projekti synon hetimin e punës së SHISH-it dhe Prokurorisë mbi 21 janarin Mazhoranca parlamentare thërriti mbrëmjen e djeshme në seancë të jashtëzakonshme Kuvendin e Shqipërisë. Lajmin e bëri të di

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama