Rezultate te kerkimit per termin: +Ina +Rames

Total: 365
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:00.139Z

Ina Rama kthehet ne gjyqesor

brbrIsh-kryeprokurorja Ina Rama duhet te rikthehet ne gjyqesor Ky ka qene vendimi qe ka dhene kete te hene Gjykata e Apelit Administrativ duke rrezuar ne kete menyre vendimin e shkalles se pare e cila i mohoi ish-kryeprokurores rikthimin ne postin e Gjyqtares se Apelit Me kete vendim Apeli Administ

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:04.964Z

Ina Rama ditet e fundit

E merkure 21 Nentor 2012 1719 Ina RamaDita e fundit perpara dates kur eshte paralajmeruar firmosja e dekretit te shkarkimit nga ana e presidentit Bujar Nishani per Ina Ramen perkon dhe me datelindjen e saj. Sic vertetohet edhe nga kjo CV e publikuar ne moment kur Ina Rama mori kete detyre sot k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:34.648Z

Kerkesa e Ina Rames reagon KLD Te konkurroje si gjyqtaret e tjere

Transmetuar me 25022014 - 1658 Foto arkiv Lajme te lidhuraKLD rrezon kerkesen e Ina Rames per ta rikthyer si gjyqtare PUBLICITET Tirane 25 shkurt 2014 NOAal- Keshilli i Larte i Drejtesise ka reaguar zyrtarisht lidhur me rrezimin e kerke

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:50.078Z

Ina Rama pranon skandalin

Prokuroria politike e Ina Rames e ka kuptuar edhe vete dje, se ka gabuar rende me vendimin per te vene ne sekuestro te gjitha llogarite e kompanive te kunatit te ministrit Basha, z. Erjon Isufi dhe asaj te qytetarit Dionis Teqja. Prokuroria e Ina Rames u nxitua t'i vere ne sekuestro jo se nuk e dint

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:48.856Z

Ina Rama falsifikon regjistrin penal

TIRANE – Prokurorja e Pergjithshme Ina Rama falsifikon regjistrin e ceshtjeve penale. Burimet e prokurorise se Tiranes bene te ditur dje per gazeten “Koha Jone”, se me urdher te Ina Rames eshte falsifikuar regjistri i regjistrimit te ceshtjeve penale. Kjo ka ndodhur me ceshtjen penale, qe Prok

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:32.340Z

Topalli, leter Ina Rames: Materiale shtese per Mediun

Kryetarja e Kuvendit kerkon nga Prokuroria e Pergjithshme materiale shtese per te vertetuar kerkesen per heqjen e imunitetit te ish-ministrit te Mbrojtjes, Fatmir Mediu. Ne nje leter zyrtare dorezuar dje ne zyre Kryeprokurores Ina Rama, Topalli i kujton se per te shmangur cdolloj keqkuptimi per njea

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:57.345Z

Britania mbeshtetje per Kryeprokuroren Ina Rama 

Takimi Prokurori i Pergjithshem Keir Starmer vizite ne Tirane Publikimi i rezultateve per hetimet e 21 janarit dhe sulmet e shtuara te mazhorances mbi Kryeprokuroren Ina Rama kane bere qe edhe Britania e Madhe te shprehe mbeshtetje konkrete ndaj Prokurorise shqiptare. Kjo mbeshtetje e Londres zyrta

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama