Rezultate te kerkimit per termin: +Indrit +Taullau

Total: 22
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.658Z

Banda e Durrësit, Dokle përballet me akuzë të re

Indrit Dokle, një prej të akuzuarve nga Prokuroria e Krimeve të Rënda si anetar i të së ashtuquajturës "Banda e Durrësit", përballet me Gjykatën e Krimeve të Rënda, me nje tjeter akuze, ate te "trafikut ndërkombëtar të lëndëve narkotike", ku përmes telefonit c

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.720Z

Dokle Lul Berishen nuk e njoh u takuam ne burg

Ironia kreu i fraksionit te Bandes se Durresit mohon njohjen me te pandehurit e tjere por edhe miqesine me Klod Saliun Nje numer i madh tentativash per te vrare Lulzim Berishen shuma te konsiderueshme te ofruara per ate qe do te ishte i gatshem dhe i sigurt se do ta kryente atenta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:24.724Z

Mbante në shtëpi koli cigaresh pa pullë, ndalohet tregtari

Durrës – Një person i dyshuar për tregtim të cigareve pa pullë fiskale është vënë në pranga nga policia. Burime nga uniformat blu të qytetit bregdetar thanë për gazetën se dje u arrestua në flagrancë shtetasi Bajram Rustemi, lindur në Përmet dhe banues në Durrës, pasi u kap du

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.412Z

Mediet amerikane: Plarent Dervishaj strehohet në SHBA

10/08/2010 Kunati i kapobandës së Durrësit Lulzim Berisha në kërkim nga FBI-ja Margolin: Dyshojmë se fshihet në Quins dhe Nju-Xhersi TIRANE- Kunati i Lulzim Berishës, Plarent Dervishaj, që akuzohet nga Prokuroria e Krimeve të Rënda për një sërë vrasjesh në qytetin e Durrësit, dysh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.398Z

Banda e Durrësit kunati i Lul Berishës fshihet në SHBA

TIRANE- Plarent Dervishaj, kunati i Lul Berishës, (kapoja i Bandës së Durrësit,) dhe njëkohësisht krahu i djathtë i tij dyshohet se fshihet në Nju Jork të Amerikës. New York Post shkruan sot se mes emrave të njerëzve të rrezikshëm dhe të akuzuar për vrasje e rrëmbim, në arrati dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:49.060Z

Mungojne ne seance gjykata kerkon ndeshkim per kater avokate

Gjykata e Krimeve te Renda i kerkon Dhomes Kombetare te Avokatise ndeshkimin per kater avokate qe u bene shkak per deshtimin e seances se djeshme te procesit ne ngarkim te te pandehurve te akuzuar si anetar te Bandes se Durresit. Gjyqtari i ceshtjes Gurali Brahimllari tha se nuk do te lejoje me qe t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.398Z

Banda e Durrësitkunati i Lul Berishësfshihet në SHBA

TIRANE- Plarent Dervishaj, kunati i Lul Berishës, (kapoja i Bandës së Durrësit,) dhe njëkohësisht krahu i djathtë i tij dyshohet se fshihet në Nju Jork të Amerikës. New York Post shkruan sot se mes emrave të njerëzve të rrezikshëm dhe të akuzuar për vrasje e rrëmbim, në arrati dhe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama