Rezultate te kerkimit per termin: +Institutin

Total: 6651
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.344Z

Ngordhje masive e troftes ne Institutin Hidrobiologjik

Ne hurdhat dhe basenet e pllenimit te troftes ne Institutin hidrobiologjik ne Oher ka ndodhur nje ngordhje masive e troftes.Sipas informacioneve ngordhja ka ndodhur gjate nates se mbremshme kur basenet e Institutit hidrobiologjik kane mbetur pa furnizim me uje nga NP Proakva qe ka shkaktuar mungesen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.356Z

Miratohen kuotat per doktoraturat ne Institutin e Studimeve Evropiane

Keshilli i Ministrave ka miratuar dje kuotat e reja per tre programet doktorale qe ofrohen nga Instituti i Studimeve Evropiane i Universitetit te Tiranes. Ne baze te ketij vendimi per vitin akademik ne vijim do te jene ne total 50 kuota studimi te ndara ndermjet tre programeve te studimit qe ofron

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:25.351Z

Linja e ish-Uzinës së Autotraktorëve bashkohet me Institutin Bujqësor

Qytetarët e Tiranës, që dikur përdornin dy linja autobusi për të shkuar nga ish Uzina e Autotraktorëve deri në Institutin Bujqësor, nga sot udhëtojnë vetëm me një linjë dhe duke paguar vetëm një biletë. Bashkia e Tiranës ka mbajtur një tjetër premtim, duke përmirësuar shërbimi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:10.043Z

Protestuesit sulmojnë institutin Francez, dëme të mëdha materiale

Athinë - Persona të panjohur sulmuan sot me gurë dhe me koktej molotov Institutin Francez në Athinë duke shkaktuar dëme materiale. Mediat e Athinës njoftojnë se protestuesit janë larguar aktualisht nga skena e ngjarjes, por bëjnë të ditur se ka patur dëme të shkaktuara fasadës së nd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.344Z

Të përndjekurit, komisioni gati kandidaturat për institutin

Kuvendi pritet të përzgjedhë nesër 7 anëtarët që do të jenë pjesë e institucionit të ri Parlamenti do të vendosë nesër edhe përbërjen e shtatë anëtarëve të bordit të Institutit të Studimeve për Krimet dhe Pasojat e Komunizmit në Shqipëri, pas propozimit të një liste të g

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.145Z

Eshtrat e të pushkatuarve në Institutin e Mjekësisë Ligjore

30-05-2011 / Gazeta 55 Burgu i Qafë-BaritEshtrat e dy të pushkatuarve të burgut “Qafë Bari”, të gjetura mesditën e të shtunës  pranë stacionit të antenave të Radio Shkodrës, rreth një kilometër larg Urë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.543Z

Marrëveshja PD-PDIU, çamët marrin institutin e pensioneve

Pas përfitimit të drejtimit të Drejtorisë së Përgjithshme të Shërbimit të Transportit Rrugor dhe Inspektoratit Kombëtar të Ndërtimit, PDIU pritet që të marrë edhe drejtimin e një instituti jo pak të rëndësishëm TIRANË- Marrëveshja mes Partisë Demokratike dhe Partisë për

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama