Rezultate te kerkimit per termin: +Institutin

Total: 6651
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:25.351Z

Linja e ish-Uzinës së Autotraktorëve bashkohet me Institutin Bujqësor

Qytetarët e Tiranës, që dikur përdornin dy linja autobusi për të shkuar nga ish Uzina e Autotraktorëve deri në Institutin Bujqësor, nga sot udhëtojnë vetëm me një linjë dhe duke paguar vetëm një biletë. Bashkia e Tiranës ka mbajtur një tjetër premtim, duke përmirësuar shërbimi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:10.043Z

Protestuesit sulmojnë institutin Francez, dëme të mëdha materiale

Athinë - Persona të panjohur sulmuan sot me gurë dhe me koktej molotov Institutin Francez në Athinë duke shkaktuar dëme materiale. Mediat e Athinës njoftojnë se protestuesit janë larguar aktualisht nga skena e ngjarjes, por bëjnë të ditur se ka patur dëme të shkaktuara fasadës së nd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.344Z

Të përndjekurit, komisioni gati kandidaturat për institutin

Kuvendi pritet të përzgjedhë nesër 7 anëtarët që do të jenë pjesë e institucionit të ri Parlamenti do të vendosë nesër edhe përbërjen e shtatë anëtarëve të bordit të Institutit të Studimeve për Krimet dhe Pasojat e Komunizmit në Shqipëri, pas propozimit të një liste të g

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.145Z

Eshtrat e të pushkatuarve në Institutin e Mjekësisë Ligjore

30-05-2011 / Gazeta 55 Burgu i Qafë-BaritEshtrat e dy të pushkatuarve të burgut “Qafë Bari”, të gjetura mesditën e të shtunës  pranë stacionit të antenave të Radio Shkodrës, rreth një kilometër larg Urë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.543Z

Marrëveshja PD-PDIU, çamët marrin institutin e pensioneve

Pas përfitimit të drejtimit të Drejtorisë së Përgjithshme të Shërbimit të Transportit Rrugor dhe Inspektoratit Kombëtar të Ndërtimit, PDIU pritet që të marrë edhe drejtimin e një instituti jo pak të rëndësishëm TIRANË- Marrëveshja mes Partisë Demokratike dhe Partisë për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.787Z

Skandal në Institutin e Mjeksisë, aktet e ekspertimit, në sirtar

TIRANE- Skandal në Institutin e mjeksisë ligjore. Dhjetëra akte ekspertimi janë kycur në sirtaret e këtij institucioni, duke futur në kolaps Gjykatën e Tiranës. Drejtori i Institutit Besim Ymaj ka bërë me dije gjykatën se nuk do të dorëzojë asnjë akt ekspertimi pa u bërë më parë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:37.564Z

Miratohet projektligji Për Institutin e Integrimit të të Përndjekurve

Komisioni për Punën, Çështjet Sociale dhe Shëndetësinë vendosi të kalojë për seancë plenare projektligjin  Për Institutin e Integrimit të të Përndjekurve, të ndryshuar, ku ishte e pranishme edhe zv. Ministrja e Mirëqenies Sociale dhe e Rinisë,  Gentjana (Mara) Sula. Duke folur n�

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama