Rezultate te kerkimit per termin: +Integrim

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:18.274Z

Ilir Meta: Shoqëria dhe politika shqiptare kanë nevojë për më shumë dashuri

14-02-2013 / Gazeta 55 LRI ndez pishtarët e dashurisë në ditën e Shën ValentinitLëvizja Rinore për Integrim ka zgjedhur një mënyrë tepër të veçantë për t’i uruar të gjithë shqiptarët ditën e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.407Z

Kryemadhi: Sa më shumë investime në sport, aq më pak investojmë në shëndetësi

TIRANE- Kandidatja për deputete e LSI-së në Qarkun e Lezhës, kryesuesja e listës së kandidatëve në këtë qark, Monika Kryemadhi, e shoqëruar nga Sekretari Politik i LSI-së në Lezhë, Petrit Gjoni, si dhe nga kryetari i LSI-së së Lezhës, Viktor Tushaj, ka zhvilluar një bashkëbisedim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.497Z

Idrizi Nuk do te tolerojme regjistrimin etnik dhe fetar

Partia Drejtësi, Integrim dhe Unitet zhvilloi dje një takim elektoral me mbështetësit e saj në Njësinë Bashkiake nr. 1 në Tiranë. Përpara qindra mbështetësve të kësaj force, kreu i PDIU-së, z. Shpëtim Idrizi u bëri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.930Z

Po ne ckemi vendosur

Qe kesaj shumice nuk i krijon me asnje problem ngecja e integrimit europian te Shqiperise kjo besoj nuk eshte me nje ceshtje per te cilen ia vlen me te vetepyetemi te habitur. Qe ky objektiv madhor historik i shqiptareve eshte sot pas asaj cka po ndodh me zgjedhjet e Tiranes me larg se kurre kjo nuk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.848Z

Zgjedhjet lokale, ja si ndahet fondi 650 mln lekë mes 6 partive

SHKRUAN: Fejzi Braushi 24-03-2011 14:29Qeveria u akordon 6 partive parlamentare plot 650 milionë lekë për zgjedhjet e ardhshme vendore. Nga kjo shumë, PD dhe PS do të marrin pjesën e “luanit”, pasi të dyjave këto forca, në bazë të ligjit zgjedhor u takon afërsisht 610 milionë lek

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.760Z

LSI Tirane Shezai Rrokaj zgjidhet kryetar

Kryetar i ri i Levizjes Socialiste per Integrim per qytetin e Tiranes eshte zgjedhur Shezai Rrokaj aktualisht dekan i Fakultetit te Historise dhe Filologjise te Universitetit te Tiranes. Rezultati per kreun e ri te LSI-se se kryeqytetit ka dale ne oret e vona te nates dhe sipas rezultate

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.763Z

Shezai Rrokaj zgjidhet kryetar i ri i LSI-se per Tiranen

Referendumi Anetaret e partise votojne sipas parimit nje anetar nje vote per drejtuesin Kryetar i ri i Levizjes Socialiste per Integrim per qytetin e Tiranes eshte zgjedhur Shezai Rrokaj aktualisht dekan i Fakultetit te Historise dhe Filologjise te Universitetit te Tiranes. Rezultati per kreun e ri

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama