Rezultate te kerkimit per termin: +Integrim

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:48.307Z

Aleanca Socialiste për Integrim: Ne anëtarësimin në BE

Ilir Meta nënshkroi marrëveshjen për koalicionin me të cilin forca e tij politike do të paraqitet në zgjedhje. Koalicioni Aleanca Socialiste për Integrim ka 6 parti, Meta tha se do të jetë kjo qeveri që do e anëtarësojë Shqipërinë në BE. TIRANE- Koalicioni Aleanca Socialiste pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:20.939Z

E Majta për Integrim, subjekt politik

• Lëvizja Socialiste për Integrim ka kërkuar regjistrimin në gjykatë të koalicionit të ri opozitar si subjekt politik.Aristir LumeziRegjistrimi i koalicionit të ri opozitar "E majta për Integrim" në gjykatë, i jep atij vlerën e një partie politike dhe aspak të marr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:39.288Z

"E Majta për Integrim", koalicioni i dytë

E majta do të paraqitet para elektoratit me dy koalicione në zgjedhjet e qershorit. Paralelisht me PS-në, edhe Lëvizja Socialiste për Integrim ka shpallur dhe konfiguruar koalicionin "E Majta për Integrim", që drejtohet nga Ilir Meta. Pjesë e këtij koalicioni është Partia Socialiste e Vë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:47.834Z

Meta zyrtarizon Aleancen Socialiste per Integrim

Ilir Meta ka nenshkruar se bashku me 5 aleate te tjere formimin e koalicionit Aleanca Socialiste per Integrim qe do te jete grupimi i dyte i majte ne zgjedhjet e 28 qershorit. Per dy drejtuesit kryesore te tij Meta dhe Koci fitorja e se majtes ne zgjedhje eshte e sigurt.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:00.375Z

Berisha takon Ahmetin diskutohen perpjekjet per integrim

Transmetuar me 11102014 - 1352 Sali Berisha Ali Ahmeti PUBLICITET Tirane 11 tetor 2014 NOAal - Ish kryeministri i vendit Sali Berisha eshte takuar diten e djeshme me Kryetarin e Partise se Bashkimit Demokratik per Integrim te Maqed

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:57.050Z

Meta: Riorganizim Lëvizjes së Gruas për Integrim

TIRANË- Kryetari i LSI-së, Ilir Meta ka deklaruar sot se në kuadër të riorganizimit të Lëvizjes së Gruas për Integrim, femrave do tu jepet ajo që meritojnë, duke i çmuar ato si një forcë dhe energji e vazhdueshme. Riorganizimi i Lëvizjes së Gruas për Integrim do kurorëzohet me konv

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:00.707Z

"Shoqata për Integrim" organizoi protestën"

03/02/2005  Kryetari i Bashkisë së Kamzës Agim Cani: "Janë anëtarët e një shoqate të quajtur "Shoqata për Integrim", të cilët kanë shkuar derë më derë në Kamëz dhe u kanë thënë banorëve që të mos dorëzojnë formularët. Kjo bëhet pikërisht tani që jemi në mes t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama