Rezultate te kerkimit per termin: +Internetit

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.234Z

Nje gazetare ne Iran denohet me burg dhe kamzhik

Iran 10 janar NOA Ne Iran gazetarja dhe veprimtarja e te drejtave te njeriut Shiva Nasar Ahari u denua sipas opozites me kater vjet heqje lirie dhe 74 fshikullime me kamzhik. Nje gjykate revizioni e konsideroi 26 vjecaren fajtore per komplot kunder republikes islamike dhe per lufte kunder Z

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:14.790Z

Gjysmëhëna e kuqe iraniane dërgon dy anije në Gaza

Lajmi bëhet i ditur nga drejtori ndërkombëtar i Gjysmëhënës së kuqe iraniane, Abdolrauf Adibzadeh, i cili saktëson se "një nga anijet do të transportojë ndihmat për popullsinë iraniane dhe tjetra vullnetarët e Gjysmëhënës së kuqe". "Dy anijet do të nisen në fund të javës. V

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.643Z

Indi, alarm për atentate në Nju Delhi

Gatishmëria në maksimum në Nju Delhi për atentate terroriste të konsideruara si “të mundshme” nga SHBA-ja, Britania e Madhe dhe Australia. Sipas faqes së internetit të ambasadës amerikane, janë shtuar provat se terroristët po parashikojnë sulme. Komunikata i kësh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.144Z

Perfundon sezoni per Serena Williams

Serena Williams e demtuar prej korrikut te shkuar i ka dhene fund zyrtarisht sezonit 2010. Lajmin e ka bere te ditur vete tenistja ne faqen e saj te internetit.Me shume keqardhje deklaroj se terhiqem. E shtyre nga deshira ime per tu kthyer ne gare jam stervitur shume fort dhe shume shpejt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.669Z

Kroacia e ka Linden VIDEO

Pese dite deri ne fillimin e Boterorit dhe 32 kombetaret qe do luajne ne Brazil po masin forcat edhe jashte fushes Kroacia qe do luaje edhe ne ndeshjen hapese te ketij kompeiticoni ndaj Brazilit ka edhe nje fanse te vecante si Linda Prelec Kjo eshte zgjedhur edhe si Mis Interneti nje gare e re kjo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:13.234Z

Roma, Totti nderpret stervitjen

Francesco Totti ka nderprere sot stervitjen, duke lene fushen e Trigorias, per shkak te nje dhimbjeje ne kofshen e djathte. Ne faqen e internetit te Romes thuhet se Totti kishte pesuar nje traume disa dite me pare. Prezenca e tij ne turnin e trete per paraeleminatoret e Europa League, nu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:57.260Z

PKK merr përsipër zjarrin në gazsjellësin turk

Kirkuk -Konfliktet midis ushtrisë turke dhe terroristëve kurd të PKK-së, kanë bërë që këta të fundit të shkaktojnë edhe zjarrin në gazsjellësin që lidh Irakun me jugun e Turqisë. Sipas të përditshmes turke Zaman, PKK ka marrë përsipër zjarrin në fjalë. Gazsjellësi është nj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama