Rezultate te kerkimit per termin: +Ishim

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:48.699Z

Messi: Ishim të durueshëm

Heroi i Barcelonës, Lionel Messi, thotë se skuadra e tij nuk bëri panik pavarësisht se ishte në disavantazh për pjesën më të madhe të ndeshjes ndaj Osasunas. Blaugranët e panë veten në disavantazh pas 17 minutash dhe u desh që ri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:03.035Z

Alonso: Ishim me fat

05/05/2005  Ksavi Alonso është i sigurt se Liverpuli e ka shijuar kalimin për në finalen e Stambollit, i shoqëruar me pak fat. Pavarësisht nga problemet e hasura në Premier Ligë, duket se në Evropë, skuadra e Benitez ka korrur një sukses të papritur, por edhe të merituar. Me g

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:49.848Z

Rio Ferdinand: Para Kapelos ishim si cirk

Rio Ferdinand preferon "dorën e hekurt" që Fabio Kapelo përdor kur bëhet fjalë për disiplinën brenda skuadrës, në krahasim me "cirkun", që ishte shndërruar Kombëtarja angleze, përpara emërimit të teknikut italian. Mbrojtësi pranon se më parë skuadra ishte e shpërqendruar, për shk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.478Z

Mediat, a ishim më mirë kur ishte Berisha?

Nga Andi Bushati Zhurma e pazakontë që shkaktoi shkarkimi i dy gazetarëve prej mediave që prej vitesh zvarriten pas qeverive, përpos debatit të raportit mes pushtetit dhe fjalës së lirë, pronarëve dhe gazetarëve, botuesve dhe reporterëve, ka ngritur edhe një pyetje të cilën, unë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.253Z

Skela: “Ishim më agresivë se kundërshtari”

Ervin Skela e filloi me sukses aventurën kuqezi, duke i dhënë një kënaqësi të madhe edhe drejtuesve të skuadrës italiane të Askolit. Skela shënoi golin e parë të Shqipërisë me penallti në minutën e 7-të takimit, gol që solli edhe barazimin e përkohshëm 1-1. "Skuadra nuk e lësho

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.244Z

Trofeu “Moretti”, Mançini: “Ishim të lodhur”

Tekniku zikaltër Roberto Mancini dha komentin e tij pas dështimit të Interit përballë Napolit dhe Juventusit në trofeun e "Birrës Morretti". "Nuk prisja më shumë pasi vinim nga një javë me të cilën kishim punuar fort. Ishte dhe suksesi në Angli kundër Uatford. Ishim tmerrësisht të l

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.555Z

Wenger: Mund të ishim para United

Fitorja 1:0 dhe performanca fantastike në ndeshjen e sotme e ka shtyrë Arsene Wengerin të mendoj se ku do të ishte ekipi i tij sikur….të mos barazonte me Liverpool e Tottenham e të mos humbiste me Bolton. “Ishin tri ndeshje që mund t`i fitonim, dhe t&e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama