Rezultate te kerkimit per termin: +Ishim

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.394Z

Baxhim i zhgënjyer: Donim fitoren me Vllaznine

Mediat sllovene nuk ia vënë aq shumë fajin Koperit për humbjen ndaj Vllaznisë sesa skuadrës shqiptare. "Koperi nuk është se luajti dobët, por fituesi i Kupës së Shqipërisë u tregua një skuadër e fortë, - shkruante "sport1.si", - mbrojtësit e Koperit u vunë shumë në vështirësi n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.897Z

Miley Cyrus koncert me pulle te kuqe ne Londer

Miley Cyrus dha performancën e saj të zakonshme mbrëmjen e së martës në koncertin e parë europian të turit Bangerz, koncert që e zhvilloi në Londër. Këngëtarja doli në skenë shumë pak e veshur dhe në 10 min

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:34.997Z

SHBA dhe NATO kërkojnë marrëveshjen e sigurisë me Afganistanin

Sekretari amerikan i shtetit John Kerry deklaroi se presidenti i ardhshëm i Afganistanit do të nënshkruaj marrëveshjen bilaterale të sigurisë (BSA) e cila do ti mundësojë ushtarëve amerikan që të qëndrojnë në këtë shtet pas përfundimit të këtij viti. Kerry tha të mërkurën mbrë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.732Z

Përkujtohet në Durrës 75-vjetori i rezistencës antifashiste

U përkujtua dje në Durrës 75-vjetori i rezistencës antifashiste. Veteranë, familjarë të dëshmorëve dhe drejtues të pushtetit vendor dhe prefekturës së qarkut kanë bërë homazhe pranë monumentit të Heroit të Popullit Mujo Ulqinaku si dhe nderuar kujtimin e atyre që dhanë jetën pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.217Z

Prishtinë, Rasmussen: Dallim imadh mes Kosovës e Krimes

PRISHTINE – “Ekziston një dallim i madh nëpërmjet Kosovës dhe asaj që ne shohim në Krime”. Kështu është shprehur sekretari i përgjithshëm i NATO-s, Anders Fogh Rasmussen, i cili i ka hedhur poshtë arsyetimet që dë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.184Z

Topalli-opozitës: Rrëzoni murin e interesave kriminale

TIRANË- Kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli përshëndeti sot gjithë ata që morën pjesë në mitingun e 8 dhjetorit, të cilin e cilësoi me pjesëmarrje gati biblike dhe me vendosmërinë unike për aspiratën evropiane. Topalli iu drejtua me thirrje opozitës të rrëzojë murin e bojkotit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.387Z

Bogdani Barazimi me i drejti

Sulmuesi shqiptar i Cezenes Erjon Bogdani ishte personazhi kryesor i ndeshjes Kievo-Cezena 2-1 pasi lojtari i Kombetares sone eshte transferuar pikerisht nga Kievo te klubi i tij aktual. Sulmuesi i romanjoleve nuk ia doli kesaj radhe te conte pike te vlefshme ne shtepi dhe pas ndeshjes e shprehu te

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama