Rezultate te kerkimit per termin: +Ishim

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:09.338Z

Makela: Mund të ishim eliminuar

 Trajneri i skuadrës së Lahtit, Ile Makela, ka pohuar pas ndeshjes se ekipi i tij mund të ishte eliminuar nga Dinamo. “Luajtëm mirë, por duhet të pranojmë se Dinamo ishte më agresive se sa ne – ka deklaruar ai në konferencën për shtyp – Pësuam një gol shumë shpej

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:57.636Z

Dunga: Ishim superior ndaj Italisë

Trajneri i Brazilit, Carlos Dunga, është më se i kënaqur me paraqitjen e ekipit të tij në ndeshjen e mbrëmshme të Kupës së Konfederatave, ndaj Italisë. Brazili shkatërroi Italinë me rezultat 3-0 në ndeshjen e fundit grupore të kësaj gare, duke e eliminuar atë nga vazhda e mëtejme.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:33.371Z

Lev: Ishim larg mundesive tona

Kombetarja gjermane ka humbur shansin me te mire per t'u kualifikuar per ne ndeshjet cerekfinale te kampionatit evropian, duke u mundur me rezultatin e ngushte 2-1 kunder perfaqesueses kroate. "Eshte e veshtire te kritikosh cdo lojtar direkt pas ndeshjes. Por ajo qe ra ne sy ishte se, e gjithe skuad

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:55.917Z

De Biazi: Ishim mendjelehtë dhe euforikë

Deklaratat Kapiteni Cana: Vështirë ta kapërdish, menduam se e kishim mbyllur ndeshjen Zhgënjimi pas vërshëllimës përfundimtare të gjyqtarit Erikson lexohej qartësisht në fytyrat e të gjithë futbollistëve të kombëtares shqiptare të futbollit, por sidomos trajnerit Xhani De Biazi. Tek

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.625Z

Van Gaal: Thjesht, ishim të dobët

Pas humbjes së pësuar nga Interi, trajneri i Bayern Munichut, Louis Van Gaal, ka deklaruar se skuadra e tij nuk ishte e mirë, duke e përgëzuar Interin për triumfin. "Thjeshtë ne nuk ishim mjaft të mirë dhe kurrë nuk ishim në gjendje ta luajmë lojën tonë. Duhet të jesh në formë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.198Z

Dalglish: Ishim të lodhur

Menaxheri i Liverpoolit, Kenny Dalglish, e ka fajësuar lodhjen si arsyen e paraqitjes së dobët të ekipit të tij ndaj Wiganit të shtunën në Anfield. “Unë thjesht mendoj se nuk e kemi pasur freskinë që e kemi pasur në shumë ndeshj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.741Z

Ferguson: Ishim me fat që mposhtëm Norwich

Menaxheri i Manchester United, Sir Alex Ferguson, pranon se Djajtë e Kuq ishin me fat që dolën me tre pikë nga ndeshja ndaj Norwich City. “Më duhet të them se ishim me fat sot, në kuptim të asaj që Norwich ishte më shumë premtues. Mendoj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama