Rezultate te kerkimit per termin: +Ishim

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.625Z

Van Gaal: Thjesht, ishim të dobët

Pas humbjes së pësuar nga Interi, trajneri i Bayern Munichut, Louis Van Gaal, ka deklaruar se skuadra e tij nuk ishte e mirë, duke e përgëzuar Interin për triumfin. "Thjeshtë ne nuk ishim mjaft të mirë dhe kurrë nuk ishim në gjendje ta luajmë lojën tonë. Duhet të jesh në formë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.198Z

Dalglish: Ishim të lodhur

Menaxheri i Liverpoolit, Kenny Dalglish, e ka fajësuar lodhjen si arsyen e paraqitjes së dobët të ekipit të tij ndaj Wiganit të shtunën në Anfield. “Unë thjesht mendoj se nuk e kemi pasur freskinë që e kemi pasur në shumë ndeshj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.741Z

Ferguson: Ishim me fat që mposhtëm Norwich

Menaxheri i Manchester United, Sir Alex Ferguson, pranon se Djajtë e Kuq ishin me fat që dolën me tre pikë nga ndeshja ndaj Norwich City. “Më duhet të them se ishim me fat sot, në kuptim të asaj që Norwich ishte më shumë premtues. Mendoj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:48.699Z

Messi: Ishim të durueshëm

Heroi i Barcelonës, Lionel Messi, thotë se skuadra e tij nuk bëri panik pavarësisht se ishte në disavantazh për pjesën më të madhe të ndeshjes ndaj Osasunas. Blaugranët e panë veten në disavantazh pas 17 minutash dhe u desh që ri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:03.035Z

Alonso: Ishim me fat

05/05/2005  Ksavi Alonso është i sigurt se Liverpuli e ka shijuar kalimin për në finalen e Stambollit, i shoqëruar me pak fat. Pavarësisht nga problemet e hasura në Premier Ligë, duket se në Evropë, skuadra e Benitez ka korrur një sukses të papritur, por edhe të merituar. Me g

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:49.848Z

Rio Ferdinand: Para Kapelos ishim si cirk

Rio Ferdinand preferon "dorën e hekurt" që Fabio Kapelo përdor kur bëhet fjalë për disiplinën brenda skuadrës, në krahasim me "cirkun", që ishte shndërruar Kombëtarja angleze, përpara emërimit të teknikut italian. Mbrojtësi pranon se më parë skuadra ishte e shpërqendruar, për shk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.478Z

Mediat, a ishim më mirë kur ishte Berisha?

Nga Andi Bushati Zhurma e pazakontë që shkaktoi shkarkimi i dy gazetarëve prej mediave që prej vitesh zvarriten pas qeverive, përpos debatit të raportit mes pushtetit dhe fjalës së lirë, pronarëve dhe gazetarëve, botuesve dhe reporterëve, ka ngritur edhe një pyetje të cilën, unë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama