Rezultate te kerkimit per termin: +Jam

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.646Z

Curri: Jam gati!

Debatik Curri rikthehet në kombëtare pas 8 muajsh, por tani ndihet gati për lojë. “Ishte një periudhë shumë e vështirë për mua. Kisha një dëmtim shumë serioz dhe është kënaqësi që të vish këtu e të takosh shokët. Ndaj dua t’i falenderoj ata, shokët dhe të gjithë ata që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:51.112Z

Xhaka letër tifozëve: Jam krenar që jam shqiptar

Mesfushori kosovar i Zvicrës që aktualisht luan për Borussia Monchengladbach, Granit Xhaka përmes një letre iu është drejtuar tifozëve shqiptar lidhur më të gjitha ato që janë thënë para dhe pas ndeshjes Zvicër-Shqipëri. Letra e Granit Xhakës drejtuar tifozëve: Marr shkas për t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.530Z

145Teatri jam Une146

Ne teatrin Kombetar te Kosoves te premten u hap ekspozita me veprat e artisteve te disa vendeve te botes e emeruar 147Teatri jam Une148 147The Theatre That146s Me148 Nga Albana S. Muja me 14 nentor 2010 ne ora 1555 28 postere te disa artisteve nga 18 shtete te permbledhur punen e tyre njekohesisht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.025Z

McElderry: Jam homoseksual

Pas spekulimeve të shumta nëpër internet për orientimin e tij seksual, këngëtari britanik Joe McElderry, vendosi që të flas publikisht duke pranuar se është homoseksual. Këto spekulime kishin filluar qysh kur ai ishte pjesë e emisionit X Factor, por asnjëherë deri tash ai nuk kishte p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:43.439Z

Nuk jam racist

Kapiteni i Chelseat, John Terry ka mohuar akuzat për racizëm në ditën e dytë të gjykimit të tij. Mbrojtësi anglez të martën qëndronte në gjykatën Westminster Magistrates, derisa u përgjigj ndaj akuzave se kishte quajtur “zezak” mbrojtësin e Queens Park Rangers, Anton Ferdina

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:17.087Z

Jam beqar

Lojtari i Kombëtares së Shqipërisë, Lorik Cana – që për momentin luan për ekipin italian të Lazios – ka thënë në një intervistë për gazetën MAPO të Shqipërisë se ai është beqar. Kështu ai ka demantuar një shkrim që e lidhte atë me një femër me emrin Gemma Bertensh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:36.607Z

Problemi jam unë

ROBERT ALIAJ DRAGOT Para pak javësh pata publikuar një artikull te gazeta "Panorama" me titull "Gastronacionalizmi". Më pas rashë në trishtim, u pendova sepse e kuptova që isha i parakohshëm, sepse të gjithë merreshin vetëm me politikën, me kritika, akuza, dekriminalizimi, korrupsioni, k

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama