Rezultate te kerkimit per termin: +Jam

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:02.972Z

Unë jam shqiptar - Unë jam evropian

15/04/2005  Unë jam shqiptar. Falenderoj krijuesin për këtë. Pasaporta ime nuk është thjesht një mjet për të kaluar kufirin. Unë kam treguar se di ta kaloj kufirin edhe pa copën e letrës që i thonë pasaportë dhe të kthehem atje ku jam krijuar, përsëri, pa krijuar probleme

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:06.535Z

FOTOT/ Courtney Stodden: Jam single dhe jam sërish në treg

Pak vite më parë ajo mbushi faqet rozë të medias. Ishte vetëm 16 vjeç dhe vendosi që të martohej me një burrë që ishte plot 51 vjeç. Bëhet fjalë për këngëtaren dhe modelen Cortney Stodden, që u martua me aktorin Doug Hutchinson, i famshëm për rolin e tij në serialin Lost. Por

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.699Z

Po, jam 57 vjeçare dhe jam superseksi! (FOTO)

Share Mes tyre ka 30 vite diferencë, por ai mund të duket si i dashuri i saj. E vetëshpallura supermodelja e parë në botë, Janice Dickinson ka pozuar me bikini në krah të aktorit Mike Sorrentino. Dickinson, që mbush nesër 57 vjeç, ka treguar këmbët e saj seksi dh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:42.435Z

Anderson Cooper: Jam gay dhe jam krenar për këtë (FOTO)

Share Gazetari i njohur i CNN, Anderson Cooper, ka zbuluar homoseksualitetin e tij gjatë një interviste. Prezantuesi i CNN tha se ai nuk do që njerëzit të mendojnë se po fsheh diçka dhe shtoi se është krenar për atë që është. 45 vjeçari tha se ishte prekur nga zhvillimet e fundit si

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:41.664Z

Arjan Beqaj: Jam krenar që jam shqiptar

Edhe pse ka kaluar më shumë se një muaj, duket se Arjan Beqaj ende nuk e ka përtypur mirë atë që ka përjetuar më 27 gusht në stadiumin ”Karaiskaqi” të Athinës, kur skuadra e tij edhe pse humbte 1-0 ndaj vendasve të Olimpiakosit, kishte siguruar kualifikimin për në fazën n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.897Z

FOTOT/ Jam më i bukur se Brad Pitt dhe jam krenar

Ka shkaktuar një tërmet komentesh në rrjetet sociale në Britaninë e Madhe Matt Dunford, i cili ka deklaruar se është mendjemadh dhe është krenar për këtë. 29- vjeçari nga Londra thotë se është bukurosh, i klasit të Brad Pitt, në mos më mirë. Çdo vit shpenzon mbi 10 mijë ster

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.646Z

Curri: Jam gati!

Debatik Curri rikthehet në kombëtare pas 8 muajsh, por tani ndihet gati për lojë. “Ishte një periudhë shumë e vështirë për mua. Kisha një dëmtim shumë serioz dhe është kënaqësi që të vish këtu e të takosh shokët. Ndaj dua t’i falenderoj ata, shokët dhe të gjithë ata që

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama