Rezultate te kerkimit per termin: +James +Blunt

Total: 40
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:48.322Z

James Blunt me album të ri Moon Landing

Krijuesi i hitit `Beautiful` James Blunt  i cili qëndroi një vit larg nga muzika, dhe  realizoi albumin më të suksesshëm në karrierë pas përfundimit të luftës në Kosovë “Back to Bedlam”, ku ai ishte pjesë e ushtrisë britanike, ka paralajmëruar se shumë shpejt do të pub

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:34.122Z

James Blunt: Fjalët e mia për Kosovën u keqinterpretuan

Këngëtari i njohur britanik, James Blunt, është ankuar se mediat serbe kanë keqinterpretuar një deklaratë rreth rolit të tij gjatë bombardimeve të NATO-s në Serbi. ”Javën e kaluar në emisionin Top Gear, kam folur rreth asaj se si një vendim i gabuar i Komandantit të NATO-s gati

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:01.158Z

James Blunt: Seksi më i mirë, me infermieret

Këngëtari britanik, James Blunt, mendon se seksi më i mirë mund të bëhet më infermieret. Në këtë kategori ai përfshin edhe doktoreshat, mësueset, madje edhe ushtaraket. Sipas Blunt, të bësh seks me këto kategori femrash është pozitive, pasi ato bëjnë shumë për njerëzimin. Këng

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.105Z

James Blunt fyen një komb të tërë

Këngëtari britanik, James Blunt, ka shkaktuar një reagim të egër në Poloni, pas disa deklaratave të tij. Ai ka postuar një foto në Facebook para një pallati në ndërtim e sipër, pas koncertit në Auschwitz al Life Festival, duke thënë Eh, ky ishte hoteli im në Poloni. Fansat e tij pol

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.905Z

James Blunt pervoje mizore lufta ne Kosove

Pas tri vjetesh mungese i cilesuari si psikolog i femrave numer 1 kengetari James Blunt kthehet serish me nje album. Te premten del ne treg albumi i tij i ri Njefare brengeSome kind of trouble. Kenga e ketij albumi Rezisto per gjithe naten Stay the night ndodhet tashme ne vendin e katert te Hitpara

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.153Z

James Blunt publikoi një film dokumentar për Kosovën

Përjetimet e tij gjatë luftës në Kosovë, si dhe në vizitën që i bëri më vonë pasi fitoi famë si këngëtar, James Blunt i ka shndërruar në një film dokumentar, i publikuar këto ditë në Youtube. Aty Jame

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:58.692Z

James Blunt: Kosova më frymëzoj të bëhem këngëtar

Këngëtari i cili para se të bëhej i famshëm, kishte qenë ushtar i KFOR-it anglez, në Kosovë, James Blunt ka folur për atë se si ka nisur karrierën e tij prej ylli të muzikës. Në një intervistë dhënë gazetës portugeze “Correio24horas”, ai ka folur gjatë për raportet e t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama