Rezultate te kerkimit per termin: +Janarin

Total: 4403
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:38.856Z

OKB: Hetime precize për 21 janarin

Share Në konkluzionet e Komitetit të OKB-së mbi raportin e torturave në Shqipëri,  autoritetet shqiptare rekomandohen të zhvillojnë hetime precize dhe neutrale, si një çështje prioritare rreth të shtënave fatale mbi katër demonstruesit nga policia gjatë protestave antiqeveritare në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.881Z

Felaj: Një mekanizëm alternativ për 21 janarin

Tiranë - Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Ermonela Felaj, tha se drejtësinë për 21 janarin e kërkon çdo shqiptar. Me anë të një deklarate, zonja Felaj u shpreh se do të lidhet pension i veçantë për katër familjet e 4 viktimave. "Katër vjet më pas, drejtësia

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:57.962Z

Fyle: Presim drejtësi për 21 Janarin

Për Komisionin Europian, çështja e 21 Janarit ofron shansin për të forcuar besimin mbi sundimin e ligjit dhe funksionimin e duhur të institucioneve demokratike në Shqipëri. E pyetur nga TCH nëse vendimi i Gjykatës së Apelit përbënte një proces të besueshëm, siç kër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:53.441Z

Makthi i Ilir Metes per 21 Janarin

Share Idriz Tafa Kreu i LSI-së, Ilir Meta, në një intervistë dhënë për drejtorin e Informacionit në UTV, Çim Peka,ka sulmuar SHISH-in, Prokurorine e Pergjithshme, demonstruesit e 21 janarit. Fakti qe z. Ilir Meta sulmon kreun e SHISH-it eshte tejet domethenes dhe kom

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.019Z

Doganat: Tejkaluam planin edhe për janarin

174 mln plus Drejtoria e Përgjithshme e Doganave njoftoi se ka arritur të tejkalojë planin e rritur të të ardhurave edhe për muajin janar. Përmes një njoftimi zyrtar, doganat bënë të ditur se gjatë këtij muaji, kanë arkëtuar 9 miliardë e 174 milionë lekë të ardhura, nga 9 miliard

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:25.713Z

VIDEO/ Provat që prangosin Berishën për 21 janarin

Deklaratat e ish-kryeministrit për variantët e vrasjes, prishjen e provave, pranimin e krimit dhe akuza për puç. Vrasjet e katër qytetarëve të pafajshëm më 21 janar janë një çështje e zgjidhur nga ana juridike pasi shihen si provat si deklaratat e zyrtarëve të lartë të saj kohe.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:00.405Z

“Kështu organizuam operacionet për 9 janarin”

08/01/2005  “Kështu organizuam operacionet për 9 janarin”

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama