Rezultate te kerkimit per termin: +Janarin

Total: 4403
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:57.962Z

Fyle: Presim drejtësi për 21 Janarin

Për Komisionin Europian, çështja e 21 Janarit ofron shansin për të forcuar besimin mbi sundimin e ligjit dhe funksionimin e duhur të institucioneve demokratike në Shqipëri. E pyetur nga TCH nëse vendimi i Gjykatës së Apelit përbënte një proces të besueshëm, siç kër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:53.441Z

Makthi i Ilir Metes per 21 Janarin

Share Idriz Tafa Kreu i LSI-së, Ilir Meta, në një intervistë dhënë për drejtorin e Informacionit në UTV, Çim Peka,ka sulmuar SHISH-in, Prokurorine e Pergjithshme, demonstruesit e 21 janarit. Fakti qe z. Ilir Meta sulmon kreun e SHISH-it eshte tejet domethenes dhe kom

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.019Z

Doganat: Tejkaluam planin edhe për janarin

174 mln plus Drejtoria e Përgjithshme e Doganave njoftoi se ka arritur të tejkalojë planin e rritur të të ardhurave edhe për muajin janar. Përmes një njoftimi zyrtar, doganat bënë të ditur se gjatë këtij muaji, kanë arkëtuar 9 miliardë e 174 milionë lekë të ardhura, nga 9 miliard

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:25.713Z

VIDEO/ Provat që prangosin Berishën për 21 janarin

Deklaratat e ish-kryeministrit për variantët e vrasjes, prishjen e provave, pranimin e krimit dhe akuza për puç. Vrasjet e katër qytetarëve të pafajshëm më 21 janar janë një çështje e zgjidhur nga ana juridike pasi shihen si provat si deklaratat e zyrtarëve të lartë të saj kohe.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:00.405Z

“Kështu organizuam operacionet për 9 janarin”

08/01/2005  “Kështu organizuam operacionet për 9 janarin”

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.576Z

Gjykata e Lartë varros 21 Janarin; rrëzon rekursin e prokurorisë

Pasi e mbajti 3 vjet në dhomë këshillimi, Gjykata e Lartë rrëzoi rekursin e Prokurorisë së Përgjithshme, e cila këmbënguli  edhe në shkallën e fundit të gjyqësorit për 21 Janarin, dënimin me 23 vjet burgim për Ndrea Prendin dhe 25 vjet për Agim Llupon. Por deri të hënën pasd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:49.680Z

Gjykata e Apelit pezullon gjyqin për 21 janarin

Gjykata e Apelit ka pezulluar gjykimin për çështjen e 21 janarit. Pas përjashtimit të dy gjykatësve, çështja ka ngecur sërish. Kësaj here ishte prokuroria që kërkoi përjashtimin nga kjo çështje të relatorit Astrit Haxhialushi. Sipas prokurorisë, Haxhialushi ka qenë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama